1  / 20
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 1
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 2
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 3
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 4
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 5
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 6
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 7
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 8
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 9
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 10
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 11
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 12
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 13
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 14
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 15
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 16
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 17
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 18
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 19
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н - фото 20

Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н

Вишенки

Пожаловаться
637 000 $
2 275 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4783590
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 280 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 15 сот.
Описание
Продажа дома, с. Вишенки, КМ Riviera Zoloche, Бориспольский р-н
Продаж будинку, с. Вишеньки, КМ Riviera Zoloche, Бориспільський р-н

Будинок з виходом на Дніпро в закритому комплексі
Поруч котеджне містечко "Золоче"

Встановлено сонячні панелі 7,3 кВт.

Загальна площа будинку 280 кв.
На першому поверсі: передпокій, вітальня з великим каміном, велика кухня з коморою, з/в, кімната під спальню або кабінет. Котельня з окремим входом із вулиці.

На другому поверсі: великий хол, 3 спальних кімнат та с/в. Є горищне приміщення для зберігання речей.

У будинку встановлено 3 котли для опалення: газ, електрокотел та твердопаливний. На першому поверсі повністю тепла підлога крім спальні, на 2 поверсі тільки у с/в.
У спальнях стоять радіатори. 2 свердловини 70 метрів та 160 метрів центральна свердловина з дуже чистою водою.

Ділянка 15 соток + прибережна територія. На ділянці Основний будинок та будиночок відпочинку, велика кількість озеленення, родючих фруктових дерев, автополив.

У гостьовому будиночку кімната з каміном, лазня на дровах, з/в. Велика альтанка з мангалом, грубкою, коптильнею, і можливістю експлуатації альтанки навіть узимку.

Зроблено берегоукріплення, спуск для човна на затоку Дніпра, гараж.

Закрите котеджне містечко на 30 будинків, надійна охорона Золоче, у кожного будинку свій вихід на Дніпро.

Сусіди проживають цілий рік, всі вишикувались, тиша і спокій.

#3159.17347343
Обратная связь
АН T.H.E. CAPITAL
офлайн
Похожие объявления
Продаж будинку. Довгинцівський район. Незалежне. Кривой Рог 18
  • Четырехкомнатная
  • 220 м2
  • 10 соток
14 300 $
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж будинку. Село Новотаромське. ( Валове ). Напрямок Кудашівки. Кривой Рог 17
  • Двухкомнатная
  • 70 м2
  • 10 соток
17 500 $ Без комиссии
Село Новотаромське, колишне Валове. Напрямок Кудашівки, турбази, 25 кілометрів від Кривого Рогу. Продаж будинку біля річки, неймовірні краєвиди. Будинок газифікований, вода в будинку. Підходить як для постійного проживання так і для відпочинку ( дачі ). Гарний жилий стан. Новий дах ( металочерепиця ). Металопластикові вікна і труби. Коридо, кухня і велика кімната на 1-му поверсі, і велика жила кімната на мансардному поверсі. Будинок утеплений, пофарбований. Є альтанка з мангалом. Зручності у дворі ( можливо зробити в будинку). 10 сотих землі, город виходить до річки. Село велике , є школа, дитячий садок, магазини, сполучення з містом. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривой Рог 20
  • Четырехкомнатная
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
офлайн
АН T.H.E. CAPITAL
На сайте с 16 апреля 2020