1  / 20
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 1
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 2
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 3
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 4
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 5
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 6
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 7
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 8
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 9
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 10
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 11
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 12
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 13
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 14
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 15
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 16
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 17
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 18
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 19
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный - фото 20

Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный

Лесники

Пожаловаться
750 000 $
3 000 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4853124
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 250 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 12 сот.
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Продажа дома с мебелью, Лесники, КГ Хутор Ясный.

Продаж будинку з меблями, Лісники, КМ Хутор Ясний.

Продається сучасний стильний будинок з ремонтом з меблями 250м2
1 поверх,
-12 соток,
-3 спальні,
-3 санвузли,

2 паркомісця у дворі, панорамні вікна, величезна студія-вітальня з каміном та кухнею-їдальнею.

Будинок укомплектований всією побутовою технікою та меблями. На території автоматичний полив, освітлення, є паркан, територія також стильна, доглянута та зелена.
Зручне розташування, ідеальна локація.
Вихід до води
КМ «Хутір Ясний» у Ходосівці Києво-Святошинського району Київської області знаходиться у мальовничій місцевості навколо великого озера неподалік Києва – відстань становить не більше семи з половиною кілометрів.

Поблизу проходить Дніпровське шосе до залізничної станції «Лісники» йти не більше п'ятнадцяти хвилин. За сімсот метрів від новобудови розташована зупинка автобуса – два маршрути доставлять до станції метро «Видубичі».
Котеджне селище «Хутір Ясне» має власну інфраструктуру, проектом забудови землі передбачена споруда:

дитячого садка;
школи;
кафе;
супермаркету;
фітнес-центр.
До послуг мешканців містечка дитячий майданчик та зона відпочинку.

Для відпочинку: Ландшафний заказник місцевого значення "Урочище Кірикове", Ботанічний заказник місцевого значення "Урочище Безодня", Equides Club - заміський парково-готельний відпочинковий комплекс, АТБ-Маркет, Сільпо, Фора.