1  / 20
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 1
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 2
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 3
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 4
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 5
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 6
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 7
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 8
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 9
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 10
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 11
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 12
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 13
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 14
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 15
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 16
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 17
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 18
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 19
Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом - фото 20

Продажа дома Малая Даниловка с ремонтом

Малая Даниловка

Пожаловаться
120 000 $
945 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 февраля 2026, ID: 4798309
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 127 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
Описание
Продається сучасний будинок у котеджному містечку «Данилівський»
Житловий будинок площею 92 м² з сучасним ремонтом

Будинок має продумане та комфортне планування:

3 окремі спальні

вітальня

кухня-їдальня

2 санвузли

технічне приміщення

Виконано якісні оздоблювальні роботи відповідно до сучасних тенденцій ринку з використанням екологічно чистих матеріалів:

3 зони теплої підлоги (плитка)
тепла стіна у санвузлі
вбудовані змішувачі та інсталяції
міжкімнатні двері прихованого монтажу
натяжні стелі
ергономічний, функціональний дизайн

Майбутньому власнику надана можливість самостійно обрати меблі та текстиль відповідно до власного стилю.

Технічні характеристики будинку:

стіни — газоблок 300 мм

утеплення фасаду — 100 мм пінопласт

утеплення покрівлі — 200 мм мінеральна вата

фундамент — монолітний, армований, утеплений, глибина 1500 мм

плита підлоги

Будинки дуже теплі: усі примикання виконані герметично, що забезпечує енергоефективність та комфорт у будь-яку пору року.

Комунікації та інфраструктура:

електрика — 3-фазний ввід

вода — свердловина 39 м

каналізація — зливна яма

інтернет — оптоволокно (провайдери Тріолан та Кампус)

газ підведено до ділянки

ЖК з охороною, організований вивіз сміття та регулярне обслуговування територій загального користування.
Обратная связь
Константин
офлайн