Объявление снято с публикации
18 мая 2026
1  / 20
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 1
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 2
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 3
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 4
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 5
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 6
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 7
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 8
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 9
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 10
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 11
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 12
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 13
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 14
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 15
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 16
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 17
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 18
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 19
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 20

Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н

Крушинка

Пожаловаться
451 200 $
2 350 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 ноября 2025, ID: 4520028
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 192 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7 сот.
Описание
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н

Продаж будинку, Крушинка, Фастівський р-н

Продаж заміського преміум-класу будинку

Пропонуємо унікальну можливість придбати сучасний заміський будинок преміум-класу, розташований у Крушинці, що ідеально поєднує комфорт міського життя та тишу природи.

Основні характеристики:

Площа будинку: 192 м², оптимально спланована для зручного проживання.

Ділянка: 7 соток, облаштована ландшафтним дизайном, зонами для відпочинку, садом та терасою.

Стиль: Сучасна архітектура з елементами мінімалізму, панорамні вікна, екологічні матеріали.

Будинок побудований з червоної цегли, по утепленню використовувались самі дорогі та ефективні матеріали.

Простора вітальня, яка створює затишну атмосферу.

Повністю обладнана кухня з технікою преміум-класу.

Майстер-спальня з окремою ванною кімнатою та гардеробною.

Додаткові спальні для членів сім’ї або гостей.

Кабінет/кімната для роботи або творчості.

Технічне оснащення:

По будинку прокладена система теплої підлоги

Локація:

Закрита територія, що гарантує приватність і безпеку.

Зручний доїзд до Києва 15-20 хвилин

Поблизу ліс, озеро

Цей будинок стане ідеальним варіантом для тих, хто шукає розкішне, комфортне та функціональне житло за межами міста.

#A11372