1  / 15
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 1
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 2
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 3
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 4
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 5
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 6
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 7
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 8
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 9
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 10
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 11
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 12
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 13
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 14
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н - фото 15

Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н

Крушинка

Пожаловаться
430 000 $
1 308 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 октября 2025, ID: 4349227
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 328.64 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 12 сот.
  • Комфорт Гараж, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Продажа дома, Крушинка, Фастовский р-н.

Продаж будинку, Крушинка, Фастівський р-н.

Продається будинок 328.64 м2, без ремонту, 3 спальні +, ділянка 12 соток (на березі річки) у котеджному містечку с.Крушинка, є гараж.

На території міста знаходяться наступна інфраструктура: СПА, солярій, тренажерний зал, сауна, дитячий ігровий центр з майданчиком. Тенісний корт, продуктовий магазин. Цілодобова охорона по периметру всього міста. На території міста мальовниче озеро.

Тепла підлога, каналізація, світло 15 кВт +-, штукатурка стін, під чистове оздоблення, вода, газ, вентиляція, окремо кондиціювання, котельня, електрокотел, газовий котел. Введення в експлуатацію на продавці

Техн. характеристики:
- фундамент – стрічковий, збірний
- утеплення фундаменту – пінополістирол 100 мм
- стіни - цегла повнотіла 380/250 мм
- утеплення стін – пінопласт 150 мм
- Вимощення - моноліт
- вікна - Rehau 70 (5 камер у рамі, двокамерний стелопакет)
- горище - темне мінватою по плиті перекриття
- Проведення - мідна
- Розведення опалення - труба HEAT-PEX

Планування:
- коридор 8.41 м2
- спальня 24.17 м2
- спальня 14.28 м2
- спальня 14.37 м2
- Гардероб 9.87 м2
- санвузол 7.32 м2
- Гардероб 5.68 м2

12 км від Києва Одеською трасою. Траса у 4 смуги, до містечка 15 хвилин від Києва. Телефонуйте, ключі, чекаємо на Вас на перегляді.

#3159.17340564
Обратная связь
Заміська Нерухомість
офлайн