Продажа дома, Гатное, Киево-Святошинский район
1 180 000 $
2 658 $ за м²
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4852146
Характеристики
-
Без комиссии
Нет
-
Комнат
5
-
Общая площадь
444 м2
-
Этажность
2
-
Площадь участка
8 сот.
-
Ремонт
Авторский проект
Описание
Продажа дома, Гатное, Киево-Святошинский район
Продаж будинку, Гатне, Києво-Святошинський район
SERENITY HOUSE (Всі фото справжні, не дизайн проект). Площа будинку 444 кв. Площа ділянки – 8 соток. Поверхів 2. Кімнат 5, спалень 3. Це двоповерховий витвір мистецтва загальною площею 444 кв.м. Будинок із двома терасами, з каміном та дизайн інтер'єру в сучасному стилі, тільки з натуральних матеріалів. Панорамні вікна та безліч сміливих рішень в інтер'єрі. Кухня з гігантським островом із керамограніту підрізаним під кутом 45 градусів. Меблі із захисним покриттям відбитків пальців. Техніка Miele, тільки посудомийна машина Bosch. Вітальня вишукана та стримана. Стінова панель із вбудованою тумбою під телевізор та місцем під техніку. Господарська спальня з повноцінною гардеробною кімнатою, зонованою на чоловічій та жіночій частині. Просторий санвузол. Дитяча спальня з гардеробною кімнатою. Кабінет просто неймовірний та має панорамні вікна. Тераса простора для великої компанії. Всі меблі спеціально підібрані для максимального релаксу. Професійна акустика із системою караоке як на терасі, так і в гостьовому залі. Гараж на два авто з величезною шафою, що приховує додаткове технічне приміщення. Сантехніка: Gessi. Antonio Lupi, Cielo. Плитка: Inalco, Florim. Меблі: Bassa, Minotti, Poliform, Bontempi, Casa. Висвітлення: Flos, Penta, Vibia. Система кондиціювання з зональним регулюванням температури; Енергоефективна загальнообмінна вентиляція з рекуперативним нагріванням повітря (Mitsubishi Electric, SolerPalau). Котельня на базі газового казана Vaillant. Система опалення колекторного типу, тепла підлога та конвектори з роздільним регулюванням температури (Meibes, Rehau).