1  / 20
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 1
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 2
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 3
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 4
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 5
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 6
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 7
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 8
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 9
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 10
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 11
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 12
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 13
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 14
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 15
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 16
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 17
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 18
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 19
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка - фото 20

Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка

Юровка

Пожаловаться
215 000 $
1 086 $ за м²
3 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 февраля 2026, ID: 4791367
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 198 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5.3 сот.
Описание
Продажа дома, дуплекс с генератором, Юровка
Продаж будинку, дуплекс з генератором, Юрівка

Київська область с. Юрівка
До вашої уваги — чудовий триповерховий дуплекс із якісним ремонтом та частково укомплектований меблями.

Земельна ділянка — 5.3 сотки, цільове призначення: під забудову

Планування:

1-й поверх:
Сучасна простора кухня-їдальня, затишна вітальня з каміном, санвузол, технічне приміщення та зручний тамбур.

2-й поверх:
Три комфортні спальні, два санвузли, а також два балкони з приємними краєвидами.

3-й поверх:
Великий openspace з коморами — універсальний простір під релакс-зону, гардеробну чи домашній офіс.

Особливості будинку:

Якісний ремонт у світлих, сучасних тонах

Камін

Бензиновий генератор

Доглянута ділянка з елементами ландшафтного дизайну

Зона барбекю та відкрита затишна альтанка

Господарчий будиночок і невелика грядка

Локація:

Асфальтований зручний під’їзд.
Будинок розташований на затишній тупиковій вулиці — без зайвого трафіку й шуму. Поряд — сусіди в аналогічних дуплексах. В кінці вулиці починається ліс — свіже повітря, тиша та природа створюють атмосферу справжнього заміського комфорту.

#A24063
Обратная связь
АН T.H.E. CAPITAL
офлайн