1  / 20
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 1
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 2
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 3
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 4
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 5
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 6
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 7
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 8
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 9
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 10
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 11
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 12
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 13
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 14
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 15
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 16
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 17
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 18
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 19
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб - фото 20

Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб

Крюковщина

Пожаловаться
120 000 $
916 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 декабря 2025, ID: 4581548
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 131 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Автоматические ворота 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продажа дома без ремонта КРЮКОВЩИНА Золотой Дуб

Продаж нового будинку у кращій локації Крюківщини.

Будинок просторий двоповерховий з сучасним плануванням.

Чудовий варіант приватного будинку для проживання в близькому передмісті Києва.

Будинок знаходиться в дубовому гаю - урочище « Золотий дуб»

Поруч максимально розвинена вся інфраструктура в пішій доступності: "МакДональдс, Сільпо, Новус, Спортивний клуб, ресторани, банки та багато іншого.

- Ділянка площею 4 сотки, яка знаходиться в тихому затишному місці.

Вулиця забудована, поруч нова котеджна забудова, приємні сусіди.

У кухні встановлений великий склопакет з дверима для виходу на задній двір, де можливо облаштувати терасу чи зону барбекю.

Будинок збудований з піноблоку, утеплення пінопласт.

Загальна площа будинку 131 кв.м. + 3 кв.м балкон.
Висота стелі на першому поверсі 3 м. на другому – 2,7 м.

Планування:

1-й поверх:
- простора кухня-вітальня 31,5 кв.м
- санвузол - 5,4 кв.м
- кімната/кабінет - 12 кв.м

2-й поверх:
- кімната 1 - 16 кв.м
- кімната 2 - 15 кв.м
- кімната 3 з гардеробною - 18,5 кв.м
- санвузол - 6 кв.м
- балкон – 3,3 кв.м.

Комунікації – електрика, своя свердловина 56 м., каналізація (два септики з переливом).

A 1 9 1 6 3
Обратная связь
Анастасія Салабай
офлайн