1  / 7
Продажа або обмін 3–кімнатної квартири із лоджією у центрі с.Коробівка - фото 1
Продажа або обмін 3–кімнатної квартири із лоджією у центрі с.Коробівка - фото 2
Продажа або обмін 3–кімнатної квартири із лоджією у центрі с.Коробівка - фото 3
Продажа або обмін 3–кімнатної квартири із лоджією у центрі с.Коробівка - фото 4
Продажа або обмін 3–кімнатної квартири із лоджією у центрі с.Коробівка - фото 5
Продажа або обмін 3–кімнатної квартири із лоджією у центрі с.Коробівка - фото 6
Продажа або обмін 3–кімнатної квартири із лоджією у центрі с.Коробівка - фото 7

Продажа або обмін 3–кімнатної квартири із лоджією у центрі с.Коробівка

Коробовка

Пожаловаться
30 000 $
457 $ за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4632874
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.7 м2
  • Площадь кухни 8.3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продажа або обмін 3–кімнатної квартири із лоджією на 1–у поверсі у центрі с.Коробівка Золотоніського району на простору квартиру або будинок/пів будинку у м.Золотоноша. Простора квартира, не кутова, зовні утеплена, частково усередині. Перед вікнами охайна клумба, вишня. Всього 65,7кв.м: 1кімната 12,3кв.м, 2кімната 8,10кв.м, 3 кімната 16,9кв.м, кухня 8,3кв.м, ванна кімната 2,2кв.м, вбиральня 1,8кв.м, коридор 9,9кв.м, 2–і вбудовані шафи 2,6кв.м, лоджія 3,6кв.м. Є швидкісний інтернет. Зроблений ремонт, вікна склопакети, економний двоконтурний газовий котел.
Із підсобних приміщень є сарай, у ньому погріб, сарайчик для курей, ділянка землі: зелень, саджанці фруктових дерев, кущів. Неподалік озеро. Рядом магазини, амбулаторія, відділення Укрпошти, Нової пошти, сільська рада, школа, садочок. За 20–30хв. виїзди до річки, дачних будинків. Неподалік сосновий ліс. До Золотоноші до 10км, до Черкас до 25км. Торг.
Обратная связь
Алла Олександрівна
офлайн