1  / 20
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 1
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 2
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 3
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 4
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 5
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 6
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 7
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 8
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 9
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 10
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 11
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 12
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 13
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 14
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 15
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 16
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 17
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 18
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 19
Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а - фото 20

Продажа 4к квартиры 212м2, Новопечерские Липки, Драгомирова, 15а

Киев, Печерский

Пожаловаться
1 270 000 $
5 991 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4896987
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 212 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 19 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
#40
Продаж люксових апаартаментів в ЖК Новопечерські Липки.
Ексклюзивні апартаменти оформлені у сучасному стилі.
Спокійний та світлий колір стін гармонійно підкреслено кольоровими акцентами та роботами сучасних художників.
У квартирі 3 спальні - майстер спальня має свій видовий санвузол з ванною біля вікна та дві гардеробні кімнати.
Простора вітальня-студія, гарднробні, три санвузлі, пральна кімната.
Квартира обладнана системою «розумний дім»
Всі меблі та сантехніка – провідних італійських виробників. М'які меблі: GAMMA, Cattelan, Natuzzi, Bontempi.
Італійські розсувні системи - Terno Scorrevoli, гардеробні кімнати Volpato. Вбудована кухня з надійною побутовою технікою.
Система канального кондиціювання з припливною вентиляцією DAIKIN.
Охоронна сигналізація, відеоспостереження, куленепробивні двері BODYGUARD 5 клас захисту.