1  / 20
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 1
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 2
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 3
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 4
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 5
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 6
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 7
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 8
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 9
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 10
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 11
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 12
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 13
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 14
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 15
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 16
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 17
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 18
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 19
Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор - фото 20

Продажа 3к 101м Центр Печерск ул. Иоана Павла Палац Украины Генератор

Киев, Печерский

Пожаловаться
255 000 $
2 525 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5031598
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 101 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
На продаж пропонується простора 3-кімнатна квартира площею 101м2 за адресою вул. Іоанна Павла ІІ (Патріса Лумумби), буд. 11, Печерського району.
Пішки — 3 станції метро. Метро Печерська, метро Палац України там метро Звіринецька.
В будинку власна автономна котельня! Генератор в будинку на все : ліфти, опалення та водопостачання.

Престижний ЖК бізнес-класу, розташований в зеленому куточку Печерського району, поруч із діловими центрами, найкращими школами, супермаркетами та ТРЦ. Через дорогу - найпопулярніші ЖК Taryan Towers, ЖК Бульвар Фонтанів та ЖК Трініті.
Будинок 2019 року, має автономне опалення, закриту територію, підземний і гостьовий паркінг.
Ліфт спускається в паркінг.

Планування квартири:
-три окремі спальні (13,9 м2, 17,3 м2, 17,2 м2),
-простора кухня-вітальня (19,8 м2),
-два санвузли (ванна + душова),
-дві лоджії (4м2 і 5 м2)
-гардеробна

Характеристики квартири:
- Загальна площа: 100,9 м2
- Поверх: 2-й з 24
- Висота стелі: 3 м

Ремонт і оснащення:
- Якісний сучасний ремонт, робився для себе за індивідуальним проєктом.
- Підігрів підлоги (санвузли, кухня-вітальня, коридор), керується зі смартфона.
- Мультиспліт система кондиціювання, рекуператори.
- Система “Антипотоп”, сигналізація.
- Аварійне освітлення, динаміки для музики у санвузлах.
- Встановлені лічильники на все (опалення, воду, електроенергію день/ніч)