1  / 15
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 1
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 2
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 3
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 4
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 5
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 6
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 7
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 8
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 9
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 10
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 11
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 12
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 13
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 14
Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний - фото 15

Продажа 3-х комнатная 95м2 4єтаж пр. Науки 55а Ракетна Моторний

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
128 000 $
1 347 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 января 2026, ID: 4656063
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 95 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж просторої квартири за найнижчою ціною в ЖК та районі

Адреса: просп. Науки, 55а
Стан: квартира з якісним ремонтом

Переваги:
- Дуже тепла взимку та прохолодна влітку завдяки вдалому розташуванню.
- Встановлено теплу підлогу та великий бойлер.
- Дві просторі лоджії.
- Комфортний, невисокий поверх.
- Будинок та інфраструктура:
- Чистий та охайний під’їзд, є консьєрж.
- Всього 10 хвилин на авто до метро Либідська та Деміївська.
- Поруч гарне озеро з пляжем — лише 3 хвилини.

Документи: у власності понад 3 роки.
Оплата: можливий безготівковий розрахунок.

Запрошуємо на перегляд!
Обратная связь
Анастасія
офлайн