1  / 20
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 1
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 2
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 3
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 4
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 5
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 6
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 7
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 8
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 9
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 10
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 11
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 12
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 13
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 14
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 15
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 16
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 17
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 18
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 19
Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки - фото 20

Продажа 2к квартиры, ул. Верхогляда, ЖК Новопчерские Липки

Киев, Печерский

Пожаловаться
270 000 $
3 176 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4897141
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 85 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 18 
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
До вашої уваги на продаж пропонується простора 2-кімнатна квартира у найкращому ЖК "Новопечерські Липки"
Квартира з ремонтом меблями та усією необхідною технікою
Планування:
- окрема спальня
- Вітальня кімната
- кухня з виходом на балкон
- санвузол (душова, пральна машина, сушіння, бойлер)
Також у квартирі є велике робоче місце
Є тепла підлога та кондиціювання.

ЖК «Новопечерські Липки» вважається найпопулярнішим житловим комплексом преміум рівня у місті Києві. Цей комплекс є унікальним за своєю внутрішньою інфраструктурою, яка розроблена за планом "місто в місті".
На території цього міні-міста ви знайдете свою власну міжнародну та середню школу, ландшафтний парк, кілька ресторанів, повноцінний спортзал з басейном та навіть тенісні корти!

ЖК "Новопечерські Липки" – це комфортне місце життя для успішних, амбітних людей, які вміють насолоджуватися життям та знають ціну свого часу!

#46057
Обратная связь
THE CAPITAL Оболонь
офлайн