1  / 20
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 1
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 2
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 3
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 4
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 5
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 6
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 7
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 8
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 9
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 10
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 11
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 12
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 13
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 14
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 15
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 16
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 17
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 18
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 19
ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район - фото 20

ПРОДАЖА 2 кімнатної квартири Зоологічна 6В Шевченківський район

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
90 000 $
1 406 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4893765
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 64 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири, вул. Зоологічна, 6В (Шевченківський район)
Пропонується простора 2-кімнатна квартира в тихому та зеленому районі міста.
Основна інформація:
Загальна площа — 62,3 м²
Поверх — 1/10
Будинок 1998 року, утеплений, індивідуальний проєкт
Газифікований будинок
Один засклений балкон
Планування:
Окремі кімнати
Просторий коридор
Роздільний санвузол
Є можливість облаштувати великий гардероб при вході
Стан:
Квартира продається частково мебльована
Встановлені грати на вікнах
Є відеоогляд
Документи:
Право власності — дарування
У власності більше 10 років
Прописаних немає
Локація:
20 хв пішки до метро Лук’янівська
25 хв пішки до метро Політехнічний інститут
Поруч зоопарк
Поруч НМУ ім. О.О. Богомольця
Переваги:
Тихий двір
Приємні сусіди
Розвинена інфраструктура — все поруч
Швидкий доїзд до центру
Комісія АН - 5%
Обратная связь
Валерія Big Street
офлайн