1  / 13
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 1
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 2
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 3
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 4
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 5
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 6
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 7
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 8
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 9
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 10
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 11
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 12
Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б  Кульженка Мінська Оболонь - фото 13

Продаж ЖК Навігатор 2 52м2 Коноплянська 22б Кульженка Мінська Оболонь

Киев, Оболонский

Пожаловаться
64 000 $
1 231 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009392
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 52 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 25 
Описание
Пропоную до продажу

в зданому будинку

1 кімн квартиру

площею 51,96 м2

ЖК Навігатор- 2

вул. Коноплянська 22б

21 поверх

Квартира в новому термобудинку з наружним утепленням

Квартира з повним оздобленням.

Енергозберігаючи склопакети, шпалери, лінолеум, сантехніка, радіатори з регулюванням води, розетки, вмикачі.

Встановлені металеві бронедвері від забудовника.

На кожному поверсі 3 ліфти один з них вантажний,

конс"єрж.

Гарно розвинута інфраструктура.

Поруч зупинка транспорту.

Метро Мінська 15 хв.на транспорті.

Поруч ТЦ Караван ,

кафе, поліклініка, школи. садочки, фітнес клуб, перукарні, Макдональдс.

Перепоступку сплачуємо ID: 94793
Обратная связь
Profi Realt
офлайн