1  / 12
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 1
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 2
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 3
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 4
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 5
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 6
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 7
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 8
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 9
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 10
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 11
Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр - фото 12

Продаж ЖК Hoffmann Haus 3 кімн 98м2 Золотоустівська 34 Шевченківський Центр

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
205 999 $
2 124 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5033206
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 97 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 30 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж 3х кімнатної квартири в центрі Києва. ЖК Хоффманн Хаус, вул. Златоустівська, 34. Монолітно-каркасний будинок 2016 року, площа: 96**********,6. Презентабельна вхідна група. Цілодобова професійна охорона прямо у парадному, вентильований фасад, панорамні, енергозберігаючі вікна. Квартира після будівельників, паркінг, дитячий майданчик та зона відпочинку. Поруч з будинком гімназія №153 ім. Пушкіна, супермаркет "Дари моря", магазини, ветеренарна клініка, кафе, піцерія, Національній цирк, універмаг Україна, Лукянівський ринок, 15 хвилин пішки до ст. метро "Лукянівська".
Обратная связь
Олег
офлайн