1  / 6
Продаж земельної ділянки 10 соток Гора Київська обл. Бориспільский р-н - фото 1
Продаж земельної ділянки 10 соток Гора Київська обл. Бориспільский р-н - фото 2
Продаж земельної ділянки 10 соток Гора Київська обл. Бориспільский р-н - фото 3
Продаж земельної ділянки 10 соток Гора Київська обл. Бориспільский р-н - фото 4
Продаж земельної ділянки 10 соток Гора Київська обл. Бориспільский р-н - фото 5
Продаж земельної ділянки 10 соток Гора Київська обл. Бориспільский р-н - фото 6

Продаж земельної ділянки 10 соток Гора Київська обл. Бориспільский р-н

Кедина Гора

Пожаловаться
42 000 $
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 января 2025, ID: 3498091
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 10 км. 
  • Кадастровый номер 3220883201 
  • Площадь участка 10 соток
  • Коммуникации Газ, Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Отделение почты 
  • Ландшафт Парк 
Описание
Продається земельна ділянка с. Гора Київська обл. Бориспільский р-н вул. Київська 104
Рівна, прямокутна ділянка 10 соток під забудову.
Житлова, забудована вулиця. Асфальтована дорога. Єлектрика. По вулиці є газ.
У населеному пункті чудова інфраструктура:
магазин ФОРА, Амбулаторія сімейної медицини, будівельні магазини, сучасна ветКлініка, стоматологія, бургерна, рибний ресторан, фітнес Клуби, автомийка, кілька СТО, Школа, Садок, будується нова величезна сучасна школа.

При під'їзді трасою АТБ, СІЛЬПО, НОВУС, АТБ та МАКДОНАЛЬДС
Обратная связь
Анна писати дзвонити Viber WhatsApp
офлайн
Похожие объявления
УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Киев 3
    12 000 $
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації!
    Киев
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Макаров 3
      120 000 $
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації! +380973562483 (WhatsApp)
      Макаров
      Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого Харьков 3
        30 000 $
        Цена снижена! Участок 2 гектара в Харькове ( район ХТЗ, просп. Индустриальный). Приватизированный, целевое назначение- сельхоз. ОСГ ( не пай). Подъезд асфальтированный. Идеально под бизнес- идеи ( логистику, складское, производственное, сельхоз. и т.д.) Цена- экв. 30000. С торгом! ( есть возможность приобрести рядом ещё 2 га). 067-984-19-63, 050-557-90-11
        Харьков, Индустриальный
        офлайн
        Анна писати дзвонити Viber WhatsApp
        На сайте с 16 апреля 2020