1  / 8
Продаж затишної трикімнатної квартири - повний фарш, усе залишається... - фото 1
Продаж затишної трикімнатної квартири - повний фарш, усе залишається... - фото 2
Продаж затишної трикімнатної квартири - повний фарш, усе залишається... - фото 3
Продаж затишної трикімнатної квартири - повний фарш, усе залишається... - фото 4
Продаж затишної трикімнатної квартири - повний фарш, усе залишається... - фото 5
Продаж затишної трикімнатної квартири - повний фарш, усе залишається... - фото 6
Продаж затишної трикімнатної квартири - повний фарш, усе залишається... - фото 7
Продаж затишної трикімнатної квартири - повний фарш, усе залишається... - фото 8

Продаж затишної трикімнатної квартири - повний фарш, усе залишається...

Мерефа

Пожаловаться
42 000 евр.
600 евр. за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4952557
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 70 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж трикімнатної квартири ( вул.Шовкостанція, 11) , площею 70м2, на третьому поверсі, з капітальним ремонтом,металопластикові вікна в кімнатах та на балконі , підлога в кімнатах ламінат , на кухні та в санвузлі плитка, планування -роздільні кімнати, дві спальні, велика зала, балкон облаштований під робочій кабінет, та окремий великий балкон і кухня площею 15 м2 .Автономне газове опалення , підлога з підігрівом, лічильники ( газ,вода, світло), своя скважина.Квартира утеплена зовнішньо.Укомплектована меблями і технікою,все залишається. Додатково остається облаштований підвал , новий гараж на дві машини з автоматичними воротами і відеоспостереженням.Швидкісний Інтернет.
ОСББ .Комунальні платежі в опалювальний сезон не великі.Ремонт в під'їзді, доглянута придомова територія . Зупинка транспорту 10 хвилин
Обратная связь
VIPagent
офлайн
Похожие объявления
БЕЗ%, продам 1кімнатну ЖК 52 Перлина (Печерськ плаза), вул.Бойчука 19А (Кіквідзе) Печерськ, Київ Киев 11
  • Однокомнатная
  • 60 м2
  • 7 / 11 эт.
134 900 евр. Без комиссии
БЕЗ%, продам 1кімнатну ЖК 52 Перлина (Печерськ плаза), вул.Бойчука 19А (Кіквідзе) Печерськ, Київ Квартира в новому ЖК на Печерську, стан після будівельників (стяжка, штукатурка) Планування квартири: -60м2 -7 поверх -хол 14.4м2 -кімната 18.6м2 -кухня 18.6м2 -санвузол 6.6м2 -балкон 1.7м2 (вихід з кухні) -одностороння (вид у двір комплексу) -будинок газифіковано! Комплекс закритого типу, цілодобова охорона, підземний паркінг. Чудовий та зелений двір комплексу, дитячі площадки, не чутно шуму вулиці, можливо переобладнати у двокімнатну квартиру. Будинок введений в експлуатацію!!! Документи про право власності на руках!!! Житловий фонд (не апартаменти)!!! Прекрасний варіант за прийнятні кошти!
Киев, Печерский
БЕЗ%, КАDЕНЮК homes — простір, де кожен дім має свою планету. Ходосовка 12
  • Четырехкомнатная
  • 176 м2
  • 1 / 1 эт.
150 000 $ Без комиссии
КАDЕНЮК homes — простір, де кожен дім має свою планету. А яка буде твоя? У самому серці мальовничої Ходосівки розташувалося унікальне котеджне містечко КАDЕНЮК homes, де архітектура перетворюється на космічну подорож. Тут кожен будинок — це символ планети Сонячної системи: з власним кольором, енергією та характером. Вибирай те, що резонує з тобою: • Марс — рішучий, рудий, з характером; • Нептун — спокійний, глибокий синій; • Земля — життєстверджуючий зелений; • Меркурій — стриманий, сірий, з текстурами кратерів; • І ще багато інших «планет», кожна з яких — неповторна! Переваги КАДЕНЮК homes: • Просторі таунхауси 174 м2 на 3 рівнях; • Власна ділянка біля кожного будинку; • Сучасне планування та індивідуальне опалення; • Закрита територія з дизайнерським благоустроєм; • Атмосфера, яка надихає — ідеально для життя або творчості. Живи не просто у будинку — живи на власній планеті. Запрошуємо на перегляд! Обери свою орбіту в КАДЕНЮК homes уже сьогодні!
Ходосовка
Продам 3к квартиру 101м2, Малопідвальна 12/10, Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті Ворота. Киев 8
  • Трехкомнатная
  • 101 м2
  • 3 / 4 эт.
385 000 $
Продам 3к квартиру 101м2, Малопідвальна 12/10, Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті Ворота. Справжня перлина у історичному серці Києва!!! Будинок на вулиці Малопідвальна 12/10 споруджувався в 1887 році на замовлення княгині Г. Любомирської. Автор проекту – відомий київський архітектор В. Ніколаєв. В архітектурі помітне поєднання рис історизму та цегляного стилю. В будинку на початку ХХ століття проживали важливі для історії Києва персони. У 1999 році було зроблено капітальну реконструкцію будинку з заміною перекриттів на залізобетонні. Дуже затишна трикімнатна квартира на 3/4 поверхового цегляного будинку. Чистий та охайний підїзд на шість квартир. Загальна площа квартири 101.30м2, житлова 61.40м2, Н-3.4м • Велика вітальня 20.90м2 • Спальня 23.40м2 • Кабінет 17.10м2 • Кухня 10.10м2 • Два санвузла з вікнами (1.70м2 та 5.90м2) • Гардеробна 1.70м2 • Дві великі лоджії Ремонт в класичному стилі, якісні міжкімнатні двері, кондиціонери, обладнана кухня. Тихий та зелений дворик з цілодобовою охороною та відео спостереженням. У пішій доступності станції метро: Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті ворота, Театральна.
Киев, Шевченковский, Центр
офлайн
VIPagent
На сайте с 16 апреля 2020