1  / 20
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 1
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 2
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 3
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 4
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 5
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 6
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 7
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 8
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 9
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 10
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 11
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 12
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 13
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 14
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 15
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 16
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 17
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 18
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 19
Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа - фото 20

Продаж видової квартири ЖК Taryan Towers Печерськ Палац Україна 1 вежа

Киев, Печерский

Пожаловаться
529 999 $
6 235 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4890611
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 85 м2
  • Площадь кухни 40 м2
  • Этаж 24 
  • Этажность 33 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж видової квартири в ЖК Taryan Towers | 1 вежа | Печерськ

Вул. Іоана Павла II, 12
Нижній Печерськ

Ексклюзивна квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва – Taryan Towers. Квартира розташована у 1-й вежі на 24 поверсі з неймовірним панорамним видом на ЖК «Бульвар Фонтанів».

Інтер’єр виконаний у сучасному мінімалістичному стилі в темних відтінках, що створює атмосферу елегантності та преміального комфорту.

Планування:
• простора кухня-вітальня
• окрема спальня з власною ванною кімнатою
• вихід на затишну терасу (є доступ і зі спальні, і з вітальні)
• велика гардеробна кімната
• 2 санвузли

Оснащення квартири:
• повністю укомплектована меблями та технікою
• бойлер на 300 л
• автоматичні жалюзі, що регулюють освітлення
• продумане функціональне планування

Комфорт та безпека:
• під час відключення електроенергії ліфти та комунікації працюють від генератора
• квартира забезпечена потужною системою живлення EcoFlow