1  / 20
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 1
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 2
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 3
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 4
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 5
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 6
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 7
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 8
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 9
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 10
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 11
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 12
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 13
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 14
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 15
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 16
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 17
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 18
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 19
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ - фото 20

Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, 136 м²/11 Поверх/Київ

Киев, Печерский

Пожаловаться
560 000 $
4 118 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007293
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 136 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Продаж видової квартири 136 м² у ЖК Skyline, Печерський район, Київ
Квартира, в якій хочеться жити – захід сонця щодня прямо з вітальні!

Пропонуємо до продажу одну з найкращих пропозицій у преміум-комплексі Skyline на Печерську.

Основні параметри:

Площа: 136 м²
Поверх: 11-й
Кількість кімнат: 3 + кабінет (або 4-кімнатна за фактичним використанням)
Планування: кухня-студія + велика вітальня, окрема спальня, дитяча, кабінет/гостьова
Орієнтація: західна сторона → панорамний захід сонця з усіх основних кімнат
Ремонт: сучасний дизайнерський
Стан: укомплектована меблями та технікою преміум-сегменту

Переваги саме цієї квартири:

Максимально вдале розташування по сонцю в комплексі — західна сторона на 11-му поверсі
Дуже світла кухня-студія з великим вікном у підлогу
Окрема спальня та дитяча з видом на парк/місто
Кабінет з окремим вікном — ідеально під робочу зону або гостьову
Високі стелі, великі вікна, панорамне скління
Якісні матеріали та сантехніка

ЖК Skyline – коротко про комплекс: