Без комиссии
1  / 4
Продаж видової 3к квартира 118м2 Французький квартал-2 Маккейна 1 - фото 1
Продаж видової 3к квартира 118м2 Французький квартал-2 Маккейна 1 - фото 2
Продаж видової 3к квартира 118м2 Французький квартал-2 Маккейна 1 - фото 3
Продаж видової 3к квартира 118м2 Французький квартал-2 Маккейна 1 - фото 4

Продаж видової 3к квартира 118м2 Французький квартал-2 Маккейна 1

Киев, Печерский

Пожаловаться
310 000 $
2 627 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4896984
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 118 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продається квартира у ЖК “Французький квартал 2”

Податки включені у вартість!
Найкраще планування в комплексі

Планування:
• Простора кухня-студія з виходом на лоджію
• Три окремі спальні – комфорт для всієї родини
• Два санвузли – зручність для мешканців
• Гардеробна кімната – більше місця для зберігання

Переваги квартири:
• Світла, простора, з панорамними вікнами
• Встановлені батареї з регулятором температури
• Лічильники на всі комунікації

Ідеальне розташування:
• 5 хв до м. “Либідська”
• ТРЦ Ocean Plaza – усе необхідне поруч
• Школа №130 ім. Д. Аліг’єрі з поглибленим вивченням англійської та італійської мов
• Дитячий садок №325
• Парк Марії Заньковецької, Палац “Україна”
• Champion Kids, Mammals – дитячі розвиваючі центри

Телефонуйте для перегляду!
Обратная связь
Радион
офлайн