Без комиссии
1  / 3
Продаж видова 2 кім квартира Позняки ЖК H2O Great Григоренка Stolitsa Group Без % - фото 1
Продаж видова 2 кім квартира Позняки ЖК H2O Great Григоренка Stolitsa Group Без % - фото 2
Продаж видова 2 кім квартира Позняки ЖК H2O Great Григоренка Stolitsa Group Без % - фото 3

Продаж видова 2 кім квартира Позняки ЖК H2O Great Григоренка Stolitsa Group Без %

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
77 990 $
1 238 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009269
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Великий вибір квартир

ЖК Н2О. Надійний забудовник Stolitsa Group

буд 1 - 2 кв. 2026 року
поверх 14
площа 63 м2

Переуступка

Пропонуємо Вам квартиру з функціональним плануванням. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне та просторе житло з можливістю організувати простір за власним смаком.

Квартира розташована у новобудові та знаходиться у стані після будівельників, що дозволить вам самостійно облаштувати її за своїми потребами та вподобаннями. В квартирі встановлені лічильники на електроенергію та воду,

На території житлового комплексу розташовані різноманітні інфраструктурні об'єкти, які зроблять ваше життя більш комфортним та зручним.

Все готово до угоди!

Допоможемо придбати і продати нерухомість.

По додатковим питанням телефонуйте.
Обратная связь
Дмитрий
офлайн