Без комиссии
1  / 10
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 1
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 2
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 3
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 4
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 5
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 6
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 7
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 8
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 9
Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда  1600$ - фото 10

Продаж Видова 1к квартира 61м² | Печерськ | Оренда 1600$

Киев, Печерский

Пожаловаться
132 000 $
2 164 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5032854
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 61 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 21 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Справжній об’єкт. Без комісії

Продаж просторої 1-кімнатної квартири з панорамним видом на зелену зону
ЖК бізнес-класу у Печерському районі Києва.
Nordica Residence Липки

61м² продуманого простору для комфортного життя або вигідної інвестиції.

Функціональне планування дозволяє реалізувати:
• простору kitchen-living zone
• master-bedroom
• душову кімнату
• окремий гостьовий санвузол
• місткі зони зберігання

Квартира має дуже вдале планування:
— велика кухня-вітальня для життя та прийому гостей
— панорамні вікна з видом на зелену зону
— багато природного світла та відчуття простору
— ідеальний варіант для сучасного міського життя

Інвестиційна складова:
• потенційна оренда після ремонту — від 1600$/місяць
• прогнозована окупність — близько 12 років
• ринкова вартість продажу після реалізації дизайн-проекту — від 4400$/м²

Інтер’єр легко реалізується у стилі premium minimal / modern industrial:
теплі текстури, декоративне підсвічування, темне дерево, камінь та атмосфера дорогого лофту.

Ціна квартири — 132.000$

Вигідна пропозиція як для власного проживання, так і для інвестора під орендний бізнес або перепродаж після ремонту.

Поруч:
ЖК Новопечерські Липки, Французький Квартал 2, Бульвар Фонтанів.