Без комиссии
1  / 10
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 1
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 2
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 3
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 4
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 5
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 6
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 7
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 8
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 9
Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub - фото 10

Продаж від власника 2 кімнатна квартира 15 поверх 86м2 в ЖК City Hub

Киев, Соломенский

Пожаловаться
160 000 $
1 871 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4904012
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 85.5 м2
  • Площадь кухни 24 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 18 
  • Планировка Раздельная 
Описание
Продаж видової квартири в ЖК бізнес-класу CityHub по вул.Кудряшова (Соломенський район) загальна площа 85.5м2, на 15 поверсі. Будинок введено в експлуатацію.

Вікна комплексу - 6-ти камерний металопластиковий профіль з енергозберігаючим двокамерним склопакетом, наповнений аргоном , що володіє здатністю відображення та запобігає нагріванню скла

Система навісного вентильованого фасаду 1 буд. та вологий фасад 2 буд.

Власна котельня із можливістю опалювати будинок незалежно від опалювального сезону

Зовнішні та внутрішні стіни, перегородки виконані з керамічної цегли

Утеплення фасадів - мінераловатні плити, вироблені з базальтової сировини (каменю) - екологічний негорючий матеріал
Обратная связь
Власник
офлайн