Без комиссии
1  / 14
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 1
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 2
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 3
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 4
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 5
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 6
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 7
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 8
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 9
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 10
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 11
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 12
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 13
Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани - фото 14

Продаж великої 1 к.квартира м.Теремки,ЖК«Одеський Бульвар» смт Чабани

Чабаны

Пожаловаться
62 000 $
1 265 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4880962
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж 18 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Гардероб, Консъерж, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Простора 1-к. квартира біля метро Теремки | ЖК «Одеський бульвар»
смт Чабани
вул. Одеське шосе, буд.18
15 хвилин пішки м. Теремки
Резервне живлення будинку.

Без комісії!
Постанови! Сертифікат! єОселя!

Площа: 49 м²
Поверх: 18/25
Вартість: 62000 $

Світла та простора кімната створює атмосферу затишку, а велика кухня-вітальня стане улюбленим місцем для зустрічей із родиною та друзями.
Виконано основні оздоблювальні роботи, що дозволяє новим власникам легко завершити інтер’єр у власному стилі.
простора гардеробна кімната
стильні міжкімнатні двері
оздоблений санвузол
тепла підлога у коридорі та санвузлі
засклений балкон

Локація :
Сучасний житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою
До станції метро Теремки — 15 хвилин пішки.
Біля будинку зупинка маршрутки №825 до станції метро Олімпійська.
Поряд ТРЦ Магеллан — кінотеатр, супермаркет, ресторани, кафе, магазини.
Квартира ідеально підійде для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.

Записуйтесь на перегляд:
Інна, АН «GLOREAL» +38 (06**********02
Обратная связь
Інна Кравчук
офлайн