1  / 20
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 1
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 2
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 3
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 4
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 5
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 6
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 7
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 8
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 9
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 10
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 11
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 12
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 13
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 14
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 15
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 16
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 17
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 18
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 19
Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники - фото 20

Продаж унікального будинку у скандинавському стилі, вул. Весняна, Лісники

Лесники

Пожаловаться
1 200 000 $
4 000 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4939334
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 300 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 15 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Камин, Сигнализация, Видеонаблюдение, Гараж, Автоматические ворота, Баcсейн, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продажа уникального дома 297м2 в скандинавском стиле, ул. Весенняя, Лесники

#13488
Продаж унікального будинку в Лісниках, площа 297 м2 на ділянці 15 соток виконаний у скандинавському стилі.
Будинок має :
- простору кухню-вітальню з атріумом на 2 поверхи та каміном.
- допоміжну комору з кухні,
- 4 спальні зі своїми гардеробними та панорамними вікнами,
- кабінет,
- сауна,
- 4 санвузли,
- додатковий гардероб при вході.
- окремі технічні приміщення: серверна та пральна кімната.
Технологія розумного будинку, все управління системами будинку з телефону.
Басейн 4х10м з протитечією та підсвіткою.
Гараж на два автомобілі з зручними нішами та окремою ванною з душем для домашніх улюбленців.
Горище для зберігання речей.
Інвертор з батареями на 6 кВт з можливістю збільшення, а також генератор на 8 кВт. Є можливість підключити сонячні батареї у майбутньому.
Ландшафтний дизайн із ставком та міні-річкою з водоспадом, молодий фруктовий сад із грядками, кущі ягід. Автополив керується віддалено зі смартфону.
Будинок робили для себе, він повністю укомплектований меблями та технікою та готовий до проживання!
Обратная связь
WarmHeron755
офлайн
Похожие объявления
6-к будинок Дніпро, Ювілейне, 550000 $ Днепр 20
  • 6 комнатная
  • 225 м2
  • 8 соток
550 000 $ Без комиссии
Продається сучасний та затишний будинок, загальною площею 225 м2, створений для комфортного життя та сімейного благополуччя. Будинок поєднує в собі продуману архітектуру, якісні матеріали та функціональне планування, що забезпечує максимальну зручність для кожного члена сімї. Світлі просторі кімнати сповнені природного світла, створюючи атмосферу тепла та затишку. Простора вітальня з каміном та обідньою зоною, стане центром сімейних зустрічей та прийому гостей, а затишні спальні подарують відчуття спокою та повноцінного відпочинку. Окрема кухня, оснащена професійною фірмовою газовою плитою та всеяким обладнанням пропонує готувати кулінарні вкусняшки для всієї родини. Простора ванна кімната з пропонує не тількі звичайні процедури, а й сибаритський відпочинок у зручній ванни. Додаткові господарчі кімнати: гардеробна у спальні, оснащена пральна кімната, комора, котельна-усе додає зручностей та комфорту для життя. Ділянка 8 соток, упорядкована та надає достатньо простору для відпочинку на затишній терасі, в критому басейні, на гойдалках у тіні дерев або у будиночку з зоною барбекю. Будинок розташований у котеджному містечку "Золоті ключі" : у сучасному, елітному тихому та сприятливому районі із зручним доступом до необхідної інфраструктури, що робить його ідеальним вибором для постійного проживання.Для автомобілів передбачено капітальний навіс, розрахований на 2 машини. Ковані ворота, міцний паркан, кожна зона в будинку та на ділянці продумана та оздоблена в тій темі, для чого ця зона визначена: спілкування, відпочинок, готування чи проведення догугу. В будинку є газ, двоконтурний котел для опалення, система очищення води, інвертор для забеспечення електрики, заведено 380V, багатофазний лічильник електроенергії. Виконан класічний добротний сучасний ремонт, використани якісні матеріали, ковані елементи, сходи з твердих, цінних порід дерева. Багато місь для збереганння речей усіх мешканців цієї оселі. Енергозберігаючі вікна, утеплення зовнішне та внутрішне. Техніка та меблі-все висщого гатунку, відповідає вимогам якості, зручноті та комфорту. Ця пропозиція для тих, хто цінує якість, комфорт та гармонію заміського життя, не відмовляючись від переваг сучасної міської інфраструктури. Будинок повністю готовий до проживання та чекає на своїх нових власників. Відкрити до Ваших пропозицій. Розглядаємо продаж за державними, безготівковими програмами. Телефонуйте-організую особисту презентацію. будинок, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 8 сот.
Днепр
Двоповерховий цегляний будинок в центрі с.Корчин Шептицкий 9
  • 8 комнатная
  • 160 м2
  • 11 соток
38 500 $
Двоповерховий цегляний будинок в центрі с.Корчин(15км від Червонограда на трасі Шептицький-Київ),земельна ділянка -11 соток.Є літня кухня,хлів,свердловина на воду,септик,гараж. В кімнатах паркет,кахельні печі-стояки.В селі є п'ять магазинів,велика школа,будинок культури,дитячий садок,сільська рада. Заходь і живи!!!
Шептицкий
Бровары.Дуплекс 260м2.возле аквапарка Бровары 9
  • Пятикомнатная
  • 260 м2
  • 5 соток
194 000 $ Без комиссии
Дуплекс . Новострой 2020г.Стены газоблок+минвата100мм.Высота потолков 3м.Скважины.электричество.канализации раздельные.Лес 200м.После строителей.
Бровары
офлайн
WarmHeron755
На сайте с 16 апреля 2020