1  / 20
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 1
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 2
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 3
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 4
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 5
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 6
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 7
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 8
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 9
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 10
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 11
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 12
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 13
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 14
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 15
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 16
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 17
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 18
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 19
Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна - фото 20

Продаж трьохкімнатної квартири ЖК Файна Таун, Шевченківський-нова ціна

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
305 000 $
3 177 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4729476
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 96 м2
  • Площадь кухни 27 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу простора та стильна квартира з сучасним ремонтом в
ЖК Файна Таун.
Ремонт 2023 року, стан ідеальний, майже не жили.
Квартира на 7-му поверсі 9-поверхового будинку. В будинку є підземний паркінг, маємо власне парко місце на оренду.
Загальна площа 96м2.
Планування: простора кухня-вітальня, гостьовий санвузол, гардеробна, майстер спальня зі своїм санвузлом, гардеробною та виходом на засклену лоджею. Дві окремі кімнати, одна з них обладнана під кабінет, інша дитяча. Сучасні меблі та побутова техніка. Натуральні відтінки, якісні оздоблювальні матеріали та декоративні елементи додають інтер'єру затишку.
Проведена шумоізоляція стелі. Встановленна система очистки води, систима антипотоп Ajax.
Квартира повністю готова до заселення.
Висота стелі 3м
Ціна: 305 000 USD
Обратная связь
Ольга
офлайн