1  / 20
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 1
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 2
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 3
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 4
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 5
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 6
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 7
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 8
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 9
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 10
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 11
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 12
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 13
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 14
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 15
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 16
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 17
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 18
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 19
Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5 - фото 20

Продаж трьох кімнатної квартири ЮТЗ/Юність на 4 поверсі з 5

Николаев, Ингульский

Пожаловаться
22 900 $
409 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4970215
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
Описание
Продаж 3к квартири в Інгульському районі по вул. Паркова біля Юності. Знаходиться на 4 поверсі з 5 в середині цегляного будинку. Планування квартири на дві сторони.
Роздільні дві кімнати, прохідна третя кімната з виходом на балкон, кухня та роздільний санвузол. Квартира має житловий стан. Поблизу є магазини, транспортна зупинка, парк Юність.
Є можливість продажу по сертифікату.
Обратная связь
Алексей
офлайн