1  / 12
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 1
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 2
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 3
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 4
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 5
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 6
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 7
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 8
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 9
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 10
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 11
Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода - фото 12

Продаж трикімнатної квартири центр Ужгорода

Ужгород

Пожаловаться
169 000 $
1 625 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019238
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 104 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Розкішна квартира в самому серці Ужгорода

Пропонується до продажу унікальна квартира, яка передає справжню атмосферу старого Ужгорода стиль, простір і характер.

Самісінький центр міста

Поверх: 2 3 5

Площа: 104, 7 мг

Будинок: чехословацька забудова

Це квартира для тих, хто цінує простір і естетику: три окремі кімнати

велика кухня, де легко зберуться всі ваші рідні та друзі роздільний санвузол кладова для зручного зберігання високі стелі (3 м), що додають відчуття свободи та світла

Будинок справжня архітектурна цінність: міцний, з товстими стінами та особливою атмосферою, яку неможливо відтворити в новобудовах.

Окремий бонус світло не вимикають, що сьогодні є

важливою перевагою.

Ця квартира не просто квадратні метри. Це стиль життя, комфорт і статус у найкращій локації міста.

Телефонуйте
Обратная связь
Шевчук Вікторія
офлайн