1  / 20
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 1
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 2
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 3
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 4
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 5
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 6
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 7
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 8
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 9
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 10
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 11
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 12
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 13
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 14
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 15
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 16
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 17
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 18
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 19
Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний  6 соток Козин Конча Заспа - фото 20

Продаж таунхауса Hi-Tech 190м2 Сучасний 6 соток Козин Конча Заспа

Козин

Пожаловаться
560 000 $
2 947 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 декабря 2025, ID: 4616535
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 190 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 6 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж стильного таунхауса Hi-Tech у престижній локації Козина

Пропонується до продажу сучасний двоповерховий таунхаус площею 190 м² на ділянці 6 соток, розташований у затишному та престижному передмісті Києва — поруч із Конча-Заспою та річкою Козинка.

Будинок зведений у стилі Hi-Tech з червоної вогнетривкої цегли, що забезпечує довговічність, тепло- та звукоізоляцію. У 2023 році виконано новий, дорогий авторський ремонт із використанням якісних та перевірених матеріалів і брендів.

Планування та простір
• 2 поверхи
• 3 спальні, одна з яких — гостьова спальня на першому поверсі з власним санвузлом
• Простора кухня-вітальня з великою кількістю світла
• На першому поверсі — два санвузли, усі з інсталяціями Geberit

Інженерія та комфорт
• Водяна тепла підлога по всьому першому поверху
• Газове опалення, котел Buderus
• Канальна приточно-витяжна вентиляція Mitsubishi Electric
• Система антипотоп
• Повна шумоізоляція від сусідів
• Генератор для автономності
• Свердловина 28 м
• Септик
• Охоронна сигналізація Ajax