1  / 6
Продаж Таунхаус с.Лісники 220м2 2 сотки землі З ремонтом Будинок - фото 1
Продаж Таунхаус с.Лісники 220м2 2 сотки землі З ремонтом Будинок - фото 2
Продаж Таунхаус с.Лісники 220м2 2 сотки землі З ремонтом Будинок - фото 3
Продаж Таунхаус с.Лісники 220м2 2 сотки землі З ремонтом Будинок - фото 4
Продаж Таунхаус с.Лісники 220м2 2 сотки землі З ремонтом Будинок - фото 5
Продаж Таунхаус с.Лісники 220м2 2 сотки землі З ремонтом Будинок - фото 6

Продаж Таунхаус с.Лісники 220м2 2 сотки землі З ремонтом Будинок

Лесники

Пожаловаться
205 000 $
932 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4853009
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 220 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Таунхаус у с. Лісники, Київська область
205 000 $
Площа: 220 м²
Ділянка: 2 сотки
Стан: з ремонтом і меблями, повністю готовий до проживання

Сучасний таунхаус із ремонтом і меблями, продуманим плануванням, високою енергоефективністю та атмосферою комфортного заміського життя всього за 15 хвилин від Києва.

Планування
1-й поверх:
простора вітальня з виходом на терасу у внутрішній двір;
тераса облаштована меблями та зоною барбекю;
компактна кухня з газовою плитою;
санвузол;
гараж на 1 автомобіль;
котельня.

2-й поверх:
великий open space: кухня, обідня зона та вітальня;
зона відпочинку з каміном;
вихід на балкон, облаштований меблями для відпочинку.

3-й поверх:
• 3 спальні;
• санвузол;
• у майстер-спальні — гардеробна кімната.

Технічне оснащення:
газове опалення;
бойлер 200 л для гарячої води;
тепла підлога на першому поверсі (плитка);
система очистки води.

Територія
Таунхаус розташований у невеликому комплексі на 5 власників:
закрита територія
автоматичні ворота
доступ лише для мешканців
двір із паркувальними місцями

Поруч розташований преміальний заміський комплекс Equides Club — великий готельно-ресторанний та кінний клуб із територією понад 16 гектарів, родниковим озером та мальовничою природою.

Переваги