1  / 20
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 1
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 2
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 3
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 4
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 5
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 6
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 7
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 8
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 9
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 10
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 11
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 12
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 13
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 14
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 15
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 16
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 17
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 18
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 19
Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця. - фото 20

Продаж сучасної укомплектованої квартири. Центральна Митниця.

Черкассы

Пожаловаться
118 800 $
1 421 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4719961
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 83.6 м2
  • Площадь кухни 31.6 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2-3-кімнатна квартира на центральній Митниці по вул.Героїв Дніпра в ЖК "Дніпровські хвилі".
Планування квартири включає простору кухню-студію, 2 окремі кімнати, роздільні ванну та с/вузол, гардеробну, коридор. Без балкону.
Вікна квартири виходять на набережну, Дніпро, пляж.
Квартира в гарному житловому стані, оформлена в сучасному стилі, повністю мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою для комфортного проживання одразу після покупки. В наявності холодильник, витяжка, електро- варильна поверхня та духова шафа, посудомийна, пральна та сушильна машини, 3 кондиціонери, бойлер, пилосос, телевізори.
Квартира обладнана лічильниками електроенергії, води та тепла, фільтром води, системою сигналізації, домофоном; проведений інтернет (оптоволокно).
Будинок утеплений зовні. Функціонують пасажирський та вантажний ліфти. Охайний під'їзд з консьєржем, поштоматом Нової пошти. Двір закритого типу з дитячим майданчиком.
Зручне розташування ЖК - поряд з необхідною для життя інфраструктурою.
Покупець сплачує комісію АН.
Обратная связь
Олена
офлайн