Без комиссии
1  / 3
Продаж сучасної америнки р-н Агропереробки - фото 1
Продаж сучасної америнки р-н Агропереробки - фото 2
Продаж сучасної америнки р-н Агропереробки - фото 3

Продаж сучасної америнки р-н Агропереробки

Ровно

Пожаловаться
90 000 $
769 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 апреля 2026, ID: 4945688
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 117 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4.22 сот.
Описание
Продаж будинку на етапі будівництва

Площа — 117 м²
Ділянка — 4.22 сотки

Планування:
три окремі кімнати,
батьківська спальня з власним санвузлом та гардеробом,
простора кухня-вітальня,
ще два санвузли та окрема гардеробна.

Конструктив:
стрічковий фундамент на сваях з армованою плитою,
стіни в 1.5 цеглини,
дах — металочерепиця 0.5 мм,
утеплення фасаду — 10 см.

Комунікації заведені в будинок:
електрика 5 кВт, свердловина, септик 30 кубів.
Газ проходить біля ділянки.

Ціна — 90 000$
Обратная связь
KlapRealty
офлайн