Без комиссии
1  / 20
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 1
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 2
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 3
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 4
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 5
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 6
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 7
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 8
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 9
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 10
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 11
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 12
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 13
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 14
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 15
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 16
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 17
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 18
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 19
Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без % - фото 20

Продаж сучасного будинку, 160м2, 5 соток ділянка, Іванковичі, без %

Иванковичи

Пожаловаться
115 000 $
719 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 13 декабря 2025, ID: 4583156
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 160 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
Описание
Продається сучасний двоповерховий будинок з гарним фасадом
Локація: с. Іванковичі, Обухівський район — лише 20 хвилин до Теремків та 30 хвилин до Печерська.

Площа будинку 160 м²:
1 поверх — коридор, котельня, два санвузли, три кімнати та простора кухня-вітальня.
2 поверх — санвузол, кімната та вітальня з другим світлом.

Ділянка 5 соток із ландшафтним озелененням, терасою для відпочинку, високим парканом та автоматичними воротами.

Технічні характеристики:
10 кВт електрики (3 фази), централізоване водопостачання і водовідведення (або септик), цегляні стіни з армопоясом, стрічковий фундамент, фальцева покрівля, фасад оздоблений натуральним травертином. Газ поруч, є можливість підключення.

Будинок готовий до показу у будь-який зручний час.

# A 2 1 9 0 8 Продаж / Будинок / вул. Щаслива, Іванковичі
Обратная связь
Козак Олександр
офлайн