Без комиссии
1  / 14
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 1
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 2
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 3
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 4
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 5
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 6
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 7
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 8
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 9
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 10
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 11
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 12
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 13
Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!! - фото 14

Продаж стильної та просторої квартири 77 м2 на Південному Бульварі!!!

Ивано-Франковск

Пожаловаться
105 000 $
1 364 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4714499
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 26 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж неймовірно гарної та затишної 1, 5 кімнатної квартири загальною площею 77 квадратних метрів з авторським ремонтом та усіма зручностями на середньому 7 поверсі.
Квартира має простору кухню-студію для ідеального місця відпочинку та прийому гостей, а також затишної спальні з окремим гардеробом, що забезпечує комфорт і порядок в оселі.
Велика стильна кухня-вітальня з продуманим дизайном. Встановлена фірмова побутова техніка: вбудовані холодильник Bosch, посудомийна машина Bosch, духова шафа Bosch, мікрохвильова піч Whirlpool, пральна машина LG та варильна газова поверхня Bosch. Газовий котел на індивідуальне опалення приховано у шафі на лоджії. Вікна кухні-сиудії виходять на Південний Бульвар. Тепла підлога у ванній кімнаті та коридорі. Простора затишна спальна кімната має лоджію та гардеробну, вікна виходять у внутрішній двір. Мʼякі меблі фірми Frankof. Підключено домофон та систему охорони.
Інтерʼєр виконаний у сучасному стильному дизайні з використанням якісних матеріалів, продуманим освітленням та гармонійною кольоровою гамою.
Локація: центр міста. До Ратуші 2 хвилини, з лоджії вигляд на міське озеро, яке теж зовсім поряд. Розвинена інфраструктура: супермаркети, магазини, заклади харчування, школи, садочки та все, що тільки необхідно для комфортного життя.
Ця квартира ідеальний вибір для тих, хто шукає поєднання елегантності, комфорту та функціональності.
Обратная связь
Ігор Дробко
офлайн
Похожие объявления
2-к квартира Бучанський, Петропавлівська Борщагівка, 74800 $.. Петропавловская Борщаговка 10
  • Двухкомнатная
  • 62 м2
  • 3 / 16 эт.
74 800 $ Без комиссии
Продам 2-кімнатну квартиру, вул. Велика Кільцева, 11, ЖК Echo Park, с. Петропавлівська Борщагівка, Бучанський район (Києво-Святошинський). Площа 62/31/15м, 3/17 поверх, ліфт. Будинок 2026 року, монолітно-каркасний, стіни цегляні, утеплений мінеральною ватою. Здача будинку 3 квартал 2026р. Зараз ідуть активні внутрішні роботи у під’їзді та прибудинкової території. Продаж по переуступці. Планування двостороннє: кімнати роздільні, велика простора кухня 15м квадратної форми, санвузол роздільний. Вікна WDS двокамерні склопакети, панорамні в кухні та в одній спальні. Квартира у стані після будівельників. Зроблена стяжка підлоги. Висота стелі - 2,75 м. Опалення котельня на будинок, лічильники на квартиру. Є резервне живлення на будинок. Підземний паркінг (укриття). ЖК Echo Park має закриту територію. Чудове розташування: Echo Park це житловий комплекс в оточенні лісу та за 5-7 хвилин від озера через чудовий ухожений парк. Поряд приватні магазинчики, салон. На окружній ринок, Ашан, ТЦ. В 5-10 хвилинах пішки окружна дорога Києва. Пропозиція ідеально підійде для орендного бізнесу або для молодої родини. Без комісії для покупця. Дзвоніть за більш детальною інформацією. Спеціаліст Світлана
Петропавловская Борщаговка
Продам 2к квартиру вул.Драгоманова ,33А Ремонт меблі техніка Днепр 20
  • Двухкомнатная
  • 41 м2
  • 2 / 2 эт.
43 000 $
Продам 2к квартиру по вул. Драгоманова, 33А ( Димитрова) Загальна площа квартири 41 м2, санвузол суміщений, балкон засклений. Дім цегляний, поверх 2/2. В квартирі зроблено ремонт. Залишаються меблі та техніка. Автономне газове опалення. Ніхто не прописаний. Можливо під різні програми кредитування.Розглянемо усі пропозиції. Реальним покупцям Торг!
Днепр, Центральный
Продаж 2-к квартири провулок Попова 5а, Оболонський район Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 73.5 м2
  • 5 / 5 эт.
80 850 $
Продаж 2-к квартири провулок Попова 5а, Дворівнева 2-х кімнатна квартира з прекрасним видом. Стан після будівельників. П'ятий поверх, площа 73.5 кв м Закрита територія. Ст.м. Мінська 10 хвилин ходьби. Будинок після генеральної реконструкції. 044 200 10 80
Киев, Оболонский
офлайн
Ігор Дробко
На сайте с 16 апреля 2020