1  / 20
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 1
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 2
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 3
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 4
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 5
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 6
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 7
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 8
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 9
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 10
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 11
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 12
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 13
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 14
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 15
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 16
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 17
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 18
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 19
Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород - фото 20

Продаж смарт-квартири 33.1 м² в ЖК Start Life, м. Вишгород

Вышгород

Пожаловаться
28 500 $
861 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4876458
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 33.1 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу смарт-квартира площею 33.1м² у житловому комплексі Start Life, місто Вишгород.
Договір купівлі-продажу

Ідеальний варіант для першого житла або вигідної інвестиції під оренду.

Переваги квартири:
Раціональне планування – максимум простору без зайвих метрів
Опалення - дахова котельня
Будинок заселений, зданий в експлуатацію 2021 рік

Компактна площа дозволяє грамотно організувати простір: кухня + зона відпочинку, санвузол та коридор

Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Вигідна пропозиція для тих, хто шукає комфортне житло у Вишгороді!
Обратная связь
Проф Групп Нерухомість
офлайн