Без комиссии
1  / 11
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 1
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 2
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 3
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 4
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 5
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 6
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 7
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 8
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 9
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 10
Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк - фото 11

Продаж смарт квартири 22,5м2 в ЖК Бруклін парк

Гнатовка

Пожаловаться
15 300 $
712 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 августа 2025, ID: 4248305
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 21.5 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Смарт-квартира 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж чудової смарт-квартири 22.5 м²!

Локація: 2 км до Білогородки, лише 10 км до Києва!
Ідеальне місце для тих, хто цінує тишу, затишок і комфортне життя поблизу міста.

Ціна — лише $15,300

Будинок введений в експлуатацію — можна заходити на ремонт та облаштовувати під себе!

Поверх: 2-й з 3-х (є варіанти на 1-му поверсі)

Комунікації вже заведені:
• Вода — власна свердловина
•. Каналізація — сучасна самоочисна система (септик)

• заміського життя поблизу столиці

Спокійне, зелене місце, де легко дихати та хочеться насолоджуватись життям!
Обратная связь
Відділ продажу нерухомості
офлайн