Без комиссии
1  / 14
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 1
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 2
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 3
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 4
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 5
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 6
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 7
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 8
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 9
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 10
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 11
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 12
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 13
Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому - фото 14

Продаж просторої квартири з власним подвір'ям в Містечку Козацькому

Криховцы

Пожаловаться
99 000 $
952 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4531953
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 104 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3 кімнатної просторої квартири з власним подвір'ям (патіо) 30 м2 в Містечку Козацькому.
Продається 3 кім. квартира в новому ЖК МІСТЕЧКО КОЗАЦЬКЕ по вул. Бастіонна(Довженка,БАМ) в зданому та частково заселеному будинку. Розташована на 1 поверсі та має додатковий вихід на власну обгороджену земельну ділянку. Просторе практичне планування створене з великої кухні з лоджією, трьох окремих кімнат, роздільних санвузлів та великої комори (3м кв). У приміщенні є встановлений газовий котел та розведена електрика. Є можливість придбати паркомісце для авто в підземному паркінгу.
Ідеальне помешкання для сімей, що мають домашніх улюбленців та цінують свій комфорт. Розташування житлового комплексу дозволяє жити в затишному місці. Містечко Козацьке має закриту територію, сучасні дитячі майданчики, поруч з озером та парком Шевченка, магазинами та зупинками транспорту. Не втрачайте свій шанс придбати цю чудову квартиру та зробити перший крок до власної оселі в затишному місці. Запрошуємо на перегляд за зазначеною адресою!
Приміщення можна чудово використати для комерції та підприємницької діяльності.
Обратная связь
Дарія
офлайн
Похожие объявления
Продам 1-кімнатну квартиру на вул. Свєтлова Днепр 4
  • Однокомнатная
  • 28.8 м2
  • 2 / 2 эт.
15 000 $
Продам 1-кімнатну квартиру на вул. Свєтлова Пропонується до продажу затишна квартира за адресою: вул. Свєтлова, 44. Поверх: 2/2 Загальна площа: 28, 8 м² Будинок: цегляний Гаряча вода: бойлер Є невеликий балкон висота стелі 3, 2 Квартира розташована на комфортному другому поверсі малоповерхового будинку. Чудовий варіант як для комерційного призначення
Днепр, Шевченковский
Продається стильна 2-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів Дніпра — ЖК «М Днепр 4
  • Двухкомнатная
  • 61.6 м2
  • 7 / 24 эт.
75 000 $
Продається стильна 2-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів Дніпра — ЖК «Мост-Сіті». Вул. Королеви Елізавети ІІ, будинок 2 ???? 7 поверх із 24 ???? Загальна площа — 61,6 м² Планування: • кухня-вітальня • окрема спальня • санвузол • балкон • розсувна система дверей між вітальнею та спальнею ???? Прекрасний вид на річку Дніпро. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — все необхідне для комфортного проживання вже є: ✔️ електрична варильна поверхня ✔️ холодильник ✔️ пральна машина ✔️ 2 телевізори ✔️ кондиціонер ✔️ Wi-Fi ✔️ кабельне та цифрове ТБ ✔️ меблі ✔️ гардероб ✔️ ванна кімната У будинку дахова котельня. ???? Орієнтовні комунальні платежі: • взимку — близько 7 000 грн • влітку — близько 4 000 грн Один із найзручніших та найпопулярніших комплексів у центрі Дніпра. ???? цілодобова охорона території ???? консьєрж-сервіс ???? підземний та гостьовий паркінг ???? поруч набережна та парки ????️ ресторани та кафе ????️ ТРЦ ????️ фітнес-клуби Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і як готовий об'єкт для здачі в оренду. ???? Ольга Масленникова Фахівець з нерухомості 093 234 5672 067 565 7154
Днепр, Шевченковский
Простора квартира 52,3 м² у клубному будинку від власника, в якій зроблено складніший етап ремонту. Миргород топ 5
  • Двухкомнатная
  • 52.3 м2
  • 2 / 2 эт.
40 000 $ Без комиссии
Продається квартира у затишному клубному будинку - лише 8 квартир, закрита територія із зоною відпочинку. Площа-52,5 м² Поверх 2/2 Кухня-вітальня з еркером:24,3 м²➕ Додаткова зона, яку можна облаштувати як другу спальню, дитячу або кабінет Окрема спальня-15,9 м² Три гардеробні, просторий санвузол, передпокій Власна коморка у підвалі Квартира вже підготовлена до чистового ремонту: виконано стяжку підлоги; чорнову штукатурку стін; розведено електропостачання, водопостачання та каналізацію; змонтовано систему теплої підлоги; газ заведено до квартири; підготовлено все для встановлення індивідуального опалення. У подарунок новому власнику — готовий дизайн-проєкт ремонту, де продумано та прораховано все важливе для комфортного життя Переваги: • клубний будинок із закритою територією та невеликою кількістю сусідів; • комфортний 2 поверх; • сучасне та функціональне планування; • можливість одразу розпочати чистовий ремонт за готовим дизайн-проєктом; • поруч магазини, школа, необхідна інфраструктура та міський пляж річки Хорол. Квартира для тих, хто хоче придбати нове житло й одразу перейти до створення інтер'єру, не витрачаючи час і кошти на найскладніший етап ремонту.
Миргород
офлайн
Дарія
На сайте с 16 апреля 2020