1  / 20
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 1
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 2
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 3
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 4
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 5
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 6
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 7
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 8
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 9
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 10
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 11
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 12
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 13
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 14
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 15
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 16
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 17
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 18
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 19
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район - фото 20

Продаж просторої 3-кімнатної квартири Новий Район

Ужгород

Пожаловаться
93 000 $
1 033 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019039
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 90 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3 кімнатної квартири, район Новий.

Переваги:

• Розташування:(вул. Капушанська 132, поруч є магазини, аптеки, транспортні зупинки, кафе, лікарня, ТРЦ, ресторани, пошта.)
• Індивідуальне газове
• Гостьовий паркінг
• Асфальтована дорога
• 2 балкона

Опис:
Продаж 3-кімнатної квартири загальною площею 90м², з двома окремими спальними кімнатами, просторою вітальнею, двома лоджіями, кухнею та санвузлом.
Кімнати облаштовані якісними меблями, кухня повністю укомплектована необхідною технікою. Квартира підійде під інвестицію, на 6 поверсі можна зробити ще одну квартиру.
Будинок розташований в зручному районі, поруч є продуктові магазини та супермаркети, навчальні заклади, зупинка транспорту.

В наявності є схожі об'єкти, що не рекламуються. Якщо зацікавило - пишіть в особисті або телефонуйте
Також за номером є телеграм
Обратная связь
Вікторія AN Polovka
офлайн