1  / 20
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 1
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 2
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 3
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 4
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 5
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 6
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 7
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 8
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 9
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 10
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 11
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 12
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 13
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 14
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 15
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 16
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 17
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 18
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 19
Продаж ПРОСТОРОЇ 2К  квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2% - фото 20

Продаж ПРОСТОРОЇ 2К квартири, Зручна локація в Бучі! Держпрограми, 2%

Буча

Пожаловаться
89 000 $
1 114 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 декабря 2025, ID: 4540211
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 79.9 м2
  • Площадь кухни 11.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж просторої Євро 3К квартири в Бучі
Поверх: 9/9 (є технічний поверх)
Площа: 79.9м2

Квартира з ремонтом, меблями та необхідною технікою: газова варильна поверхня, духова шафа,
холодильник, посудомийна машина, пральна машина з сушкою, 2 кондиціонери, мікрохвильова піч.
Встановлена система зворотного осмосу для очищення питної води.

Переваги квартири:
двостороння з гарним краєвидом
засклений балкон (вихід з кухні)
тепла підлога (санвузли, передпокій)
зовнішнє утеплення
роздільний санвузол
гардеробна

В будинку резервне живлення, на даху встановленні сонячні панелі
працюють насоси підкачки води, взимку є опалення
Прибудинкова територія з шлагбаумом
Власне парко місце закріплене за квартирою

Розвинена інфраструктура все необхідне в пішої доступності:
школа №3, супермаркет АТБ, маркет Пчілка, базар, різноманітні магазини, кав'ярні, зоомагазин, Нова пошта, аптеки, та інше.
Зручна транспортна розв'язка, швидкий виїзд на Київ та по місту.
Зупинки громадського транспорту 1 хв. пішки. Ж/д вокзал 3хв. пішки.

Ціна: 89000$
Держпрограми, іпотека

КОД об'єкта: 1311
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд та для отримання додаткової інформації!