Без комиссии
1  / 20
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 1
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 2
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 3
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 4
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 5
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 6
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 7
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 8
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 9
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 10
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 11
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 12
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 13
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 14
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 15
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 16
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 17
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 18
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 19
Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку - фото 20

Продаж просторої 2-к квартири 120 м2 в новобудові біля парку

Мукачево

Пожаловаться
5 800 000 грн.
48 333 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878464
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Площадь кухни 10.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Продається велика двохкімнатна квартира в найкращій локації міста Мукачева. Загальна площа квартири 120 м2, знаходиться на четвертому поверсі новобудови біля парку Центральний, вул. Паркова (бувша Лермонтова) 35 В. Будинок цегляний утеплений, опалення економний двохконтурний газовий котел, низькі комунальні послуги. Під час блекаутів світло практично не вимикають. Квартира з ремонтом, укомплектована меблями та технікою. Просторі кімнати з високими стелями, гарний краєвид з вікон, великий балкон що виходить безпосередньо в парк. Вхід у під'їзд захищений кодовим замком та камерами відеоспостереження. В під’їзді працює ліфт, біля будинку паркінг з шлагбаумом для автомобілів мешканців.
Чудове місцерозташування – поруч знаходиться найбільший на Західній Україні аквапарк "Карпатія", міський парк відпочинку з атракціонами, мальовнича набережна річки Латориця, сучасний стадіон, до центру міста пішки 10 хв.
Продаж від власника (без комісії для покупця).
Обратная связь
Олександр
офлайн