1  / 11
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 1
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 2
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 3
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 4
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 5
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 6
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 7
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 8
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 9
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 10
Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна - фото 11

Продаж приміщення, Богданівська 7А, Солом'янський район. М. Вокзальна

Киев, Соломенский

Пожаловаться
1 500 $
1 500 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 7 мая 2026, ID: 5004694
Характеристики
  • Расположение Цокольный этаж / подвал 
  • Общая площадь 1 м2
  • Этаж
  • Этажность 90 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Пропозиція від власника Приміщення вільного призначення 1453 кв.м. 2 поверхи + підвал.

підвал - 140 кв.м.
1-й поверх 560 кв.м.
2-й поверх 753 кв.м.

Приміщення розташоване на території житлового
комплексу “Малахіт”, що знаходиться майже в
самому центрі Києва, локація має зручну
транспортну розв’язку, також близькість до
метро «Вокзальна» (7-8 хв пішки) та «Автостанція
Київ».
Поряд з ЖК знаходяться: офісні центри,
супермаркет, університет, житлові будинки та інша
інфраструктура, яка забезпечить трафік до локації.
Житловий комплекс складається з 5 будинків. На
сьогоднішній день всі будинки готові (розкуплено
всі 1178 квартир). Останній будинок в ЖК було
введено в експлуатацію у 2020 році.
Приміщення має власну простору вхідну групу,
планування open space, 3 входи на першому поверсі та
4 на другому (евакуаційні, але може слугувати і
основними), підвал має 2 виходи (може слугувати
укриттям).
Інженерія: вода, каналізація, електроенергія 116.2кВт,
вентиляція, централізоване опалення.
Будівля введена в експлуатацію, всі міські комунікації
підведені.

Можливий варіант розділення приміщення.
Вартість 1500$ м.кв.
Обратная связь
Олександр
онлайн
Похожие объявления
Оренда комерційного приміщення в центрі Львова ???? Перехрестя вул. Вірменська та Краківська — одне Львов 10
  • 40 м2
  • 1 / 3 эт.
3 800 $
Оренда комерційного приміщення в центрі Львова Перехрестя вул. Вірменська та Краківська — одне з найпрохідніших місць у Львів ❗Знову доступне до оренди з кінця березня❗ Якщо раніше розглядали це приміщення, але не встигли — зараз воно знову виставляється на оренду. Можливо, це саме ваш шанс зайняти локацію в самому серці міста. Площа: ▪ 40 м² приміщення ▪ 37 м² літній майданчик Формат: Ідеально підійде як для готового бізнесу (раніше працювала піцерія), так і для магазину, кав’ярні, фастфуду чи іншого комерційного формату. У приміщенні є: ✅ Меблі та техніка ✅ Піч для піци ✅ Тістоміс ✅ Слайсер ✅ Кавомашина ✅ Холодильник та морозильна камера ✅ Опалення — інфрачервоні обігрівачі ✅ Лічильники на воду та електроенергію (9 кВт) ✅ Санвузол суміжний Приміщення готове до роботи — можна заходити і запускатися одразу. Вільне з кінця березня Телефон: (066) 387-50-54
Львов, Галицкий
Оренда підвального приміщення, район Кільце Косіора, вул. Соборності Кривой Рог 9
  • 250 м2
  • 2 эт.
100 грн.
Пропонується в оренду просторе підвальне приміщення, розташоване в окремій будівлі. Технічні характеристики: Загальна площа: 250кв.м Поверх: підвальний Окремий вхід з двору Ступінчастий вхід у приміщення Планування об’єкту: Основний зал Підсобні приміщення Санвузол Комунікації: Електроенергія Водопостачання Центральна каналізація Приточна вентиляція Без опалення Локація та оточення: Район Кільце Косіора — активний комерційний вузол Постійний автомобільний та пішохідний трафік Поруч зупинки громадського транспорту Велика кількість житлових будинків навколо Розвинена інфраструктура Особливості об’єкту: Раніше використовувалось під кафе / караоке-клуб Наявна барна стійка Закрита огороджена територія Орендна ставка: 100грн/кв.м (договірна) Додаткові витрати: комунальні послуги оплачуються окремо Приміщення чудово підійде під спортивний або танцювальний зал, склад чи інший вид діяльності. Вільне з 1 серпня. За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор. З повагою, команда Credo!
Кривой Рог, Долгинцевский
Оренда виробничо-складських приміщень у Делятині Яремче 10
  • 300 м2
  • 1 / 1 эт.
335 $
Пропонується в оренду функціональний комплекс виробничо-складських приміщень площею від 100 до 3000 м². Вартість менших площ складає 150 грн за м2, більших площ 100 грн . Комплекс виробничо-складських приміщень розташований біля траси H-09 , лише 7 км до центральної частини Яремче. Підходить для різного виду діяльності. Поруч є уже діючі інфраструктурні об'єкти. Виробничі та складські приміщення зручні, правильної форми, у більш ніж задовільному стані із зручним заїздом. Висота приміщень складає 5,1 м. Підведені всі комунікації: • електроенергія; • каналізація; • вода. Більше інформації ви можете отримати зателефонувавши по вказаному номеру телефона.
Яремче
онлайн
Олександр
На сайте с 16 апреля 2020