Без комиссии
1  / 15
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 1
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 2
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 3
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 4
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 5
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 6
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 7
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 8
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 9
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 10
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 11
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 12
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 13
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 14
ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends" - фото 15

ПРОДАЖ (ПЕРЕПОСТУПКА) 3-кімнатної квартири в ЖК "FamilyFriends"

Киев, Соломенский

Пожаловаться
67 000 $
904 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011664
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 74.1 м2
  • Площадь кухни 9.95 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Трьохкімнатна квартира в 2-й черзі ЖК "FamilyFriends" загальною площею 74,1 м.кв.
Продаж по перепоступці / Без комісії
(здача - 2 квартал 2026 року).
Адреса: вул. Новопольова, 2, секція Ж, 19 поверх.
(Солом'янський район, неподалік Караваєвих дач).
Квартира двостороння, є можливість перепланування під 2-кімнатну та простору кухню-вітальню, 2 санвузли.
3 вікна виходять на приватний сектор, 1 вікно та лоджія - в сторону центру міста.
Від забудовника: лазерна стяжка підлоги, встановлені радіатори, склопакети, лічильники на воду, електроенргію, індивідуальний лічильник на опалення.
Зручна транспортна розв'язка, на автомобілі 5 хвилин до вулиці Борщагівська (швидкісний трамвай); 15 хвилин до центру міста.
Обратная связь
Yana
офлайн