Без комиссии
1  / 20
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 1
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 2
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 3
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 4
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 5
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 6
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 7
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 8
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 9
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 10
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 11
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 12
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 13
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 14
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 15
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 16
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 17
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 18
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 19
Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт - фото 20

Продаж пентхауса 381 м² 7кім ЖК Капітолій Хрещатик Печерськ Гардероб Підземний паркінг Тераса Укритт

Киев, Печерский

Пожаловаться
1 800 000 $
4 724 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4964573
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 381 м2
  • Площадь кухни 47 м2
  • Этаж 13 
  • Этажность 14 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Пентхаус 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
#RR16829 Продаж пентхауса 381 м² | ЖК «Капітолій», вул. Хрещатик, 27Б, Печерськ, Київ

Дворівневий пентхаус у самому центрі столиці з панорамними видами на Хрещатик та знакові локації міста. Простір, статус і приватність поєднані з дизайнерським ремонтом і продуманим функціональним плануванням.

Характеристики квартири:
— Площа: 381 м²
— Житлова: 199 м²
— Кухня: 47 м²
— Поверх: 13 / 14
— Кількість кімнат: 7
— Спальні: 4
— Планування: дворівневий пентхаус
— Ремонт: дизайнерський
— Санвузли: 3
— Балкони/лоджії: 2

Планування:

1 рівень:
— простора вітальня з обідньою зоною
— окрема кухня-їдальня
— кабінет
— гардеробна
— гостьовий санвузол
— пральна кімната з окремим санвузлом

2 рівень:
— майстер-спальня з двома гардеробними (жіноча та чоловіча)
— ванна кімната з виходом на балкон
— дві дитячі спальні з власними санвузлами
— гостьова спальня з ванною

Оснащення та інженерія:
— преміальні меблі та декор
— техніка провідних світових брендів
— система очищення води
— панорамні вікна