1  / 8
Продаж паркомісця в ЖК Auroom Forest м. Винники - фото 1
Продаж паркомісця в ЖК Auroom Forest м. Винники - фото 2
Продаж паркомісця в ЖК Auroom Forest м. Винники - фото 3
Продаж паркомісця в ЖК Auroom Forest м. Винники - фото 4
Продаж паркомісця в ЖК Auroom Forest м. Винники - фото 5
Продаж паркомісця в ЖК Auroom Forest м. Винники - фото 6
Продаж паркомісця в ЖК Auroom Forest м. Винники - фото 7
Продаж паркомісця в ЖК Auroom Forest м. Винники - фото 8

Продаж паркомісця в ЖК Auroom Forest м. Винники

Винники

Пожаловаться
19 800 $
1 138 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 апреля 2026, ID: 4950844
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Общая площадь 17.4 м2
Описание
Пропонується до продажу паркомісце в житловому комплексі Aurum Forest / Аурум Форест

Площа: 17,4 м²
Ціна: 19 800 $
Оформлення — за рахунок продавця

Зручне розташування, комфортний заїзд та виїзд. Ідеальний варіант для мешканців комплексу або як інвестиція.

Деталі за телефоном
Обратная связь
Аліна NOVA Real estate Lviv
офлайн