1  / 20
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 1
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 2
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 3
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 4
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 5
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 6
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 7
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 8
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 9
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 10
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 11
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 12
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 13
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 14
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 15
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 16
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 17
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 18
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 19
Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин - фото 20

Продаж одноповерхового будинку 150 кв.м в Гнідин

Гнедин

Пожаловаться
105 000 $
700 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4938923
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 150 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 8.71 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Терраса, Камин, Видеонаблюдение 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Продам свій одноповерховий будинок з шикарним краєвидом на ліс.
Будував для своєї родини. На жаль, змушений продавати.

Ділянка – 8,71 соток
У 3х хвилинах озеро, в 5ти ліс. Поруч школа, дитячий садок, Нова Пошта, зупинка громадського транспорту.

Свердловина завглибшки 69 м.
У будинок вже заведено:
- електрика 20 кВт (двохзонний лічильник)
- оптоволоконний інтернет-кабель
Септик – 4 куби

Встановлені 2 відео камери, які переглядають усі виїзди та будинок.

Будинок площею 150 кв.м + тераса:
- 3 спальні (одна зі спалень з душовою та гардеробною)
- велика кухня-вітальня з виходом на терасу та видом на ліс
- 3 с/в
- велика котельня
- комора

Передбачено виходи для каміна.

Всі роботи та матеріали високої якості.
Деякі деталі описані:
1) Фундамент будинку – залізобетонна монолітна плита, товщиною 220 мм.
Перед заливанням фундаменту було проведено відторфування. Зроблено геологію ґрунту під плямою забудови та прибрано весь торф до піщаної основи, завезено річковий пісок та піднято рівень на 1 м від поточного. Шари підсипки утрамбовувалися, проливались і відстоювалися належний час.
2) Стіни газоблоку Aerok 375 D400. Перший та кожен 4-й ряд блоку армований.
3) Панорамні вікна Rehau 70 з енергозберігаючим покриттям, тонуванням та аргоном. Також внутрішні петлі, антизламні краби і замки на кожній рамі, що відкривається.
4) Вихід на терасу розсувна система Rehau (планується установка. Поточна ціна без урахування даної системи).
5) Вхідні двері Страж з терморозривом, як у коробі, так і в полотні, а також з кашованим лиштвою (оцинкований з утеплювачем).
6) Вхідна група утеплена та зашита брусом.
7) Дах. монолітне перекриття. Утеплено екструзивним пінополістиролом зі стяжкою. Накрито бітумним полімером та 2-ма шарами гідроізоляції. На димоходах стоять ковпаки.
Обратная связь
Сергій
офлайн
Похожие объявления
Терміновий продаж! Автономний Елітний будинок біля моря на Фонтані, Одеса Одесса 20
  • 6 комнатная
  • 501 м2
  • 20 соток
2 999 999 евр.
Терміново!Ексклюзив. Продаж елітного будинку біля моря на 9-й станції Великого Фонтану Якщо ви мрієте про будинок, де з кожним зітханням відчуваєте атмосферу середземноморського курорту, цей розкішний двоповерховий будинок – ваш ідеальний вибір. Престижний район 9-ї станції Великого Фонтану, вулиця Кордонна, всього за кілька хвилин ходьби від моря - це місце, де втілюються ваші мрії про комфорт і розкіш. Основні характеристики: • Загальна площа: 501 м², 2 рівні та бомбосховища. • підвальний поверх: лазня, хамам, джакузі, рядкова та бойлерна, всі системи опалення та зберігання вина. • Перший поверх: просторий хол, своя бібліотека, кімната відпочинку, вітальня та кухня з виходом на терасу, вбиральня та гостьовий санвузол. • Другий поверх: три спальні з майстер санвузлом та вбиральня. • Інтер'єр: виконаний в ексклюзивному стилі із використанням високоякісних матеріалів, що створюють атмосферу витонченої розкоші. Ділянка: • Площа: 20соток, оформлений державним актом. • Ландшафтне озеленення: шикарний сад, альтанка, басейн та зона барбекю – ідеальні умови для відпочинку та дозвілля. Гараж: на два автомобілі плюс місце для третього. Гостьовий будинок для ваших гостей чи персоналу. Розташування: будинок розташований в екологічно чистому районі, який славиться своєю зеленню та свіжістю морського бризу. За кілька хвилин ходьби — пляж «Чайка», парк «Юність», Траса Здоров'я. Для любителів активного відпочинку - ідеальні умови для пробіжок, велопрогулянок та прогулянок узбережжям. Інфраструктура: у кроковій доступності — приватна школа-гімназія, дитячі садки, поліклініки, супермаркети, фітнес-клуби, ресторани та кафе. Все, що потрібно для комфортного життя - поряд! Не пропустіть шанс стати власником цього унікального будинку, що поєднує стиль, комфорт та близькість до моря! Для запису на перегляд та додаткової інформації дзвоніть.Торг https://ah-era.rem.ua/ua
Одесса, Приморский
ПРОСТОРЕ домоволодіння з ВЕЛИЧЕЗНОЮ ділянкою 20сот Черкассы 5
  • Однокомнатная
  • 20 м2
  • 20 соток
18 500 $ Без комиссии
Готові продавати за безготівковими розрахунками по Державним програмам Продаж домоволодіння на 20 сотках з будинком та великим потенціалом для будівництва в м.Корсунь-Шевченківський Пропонується до продажу просторе домоволодіння з земельною ділянкою 20 соток у затишному та зеленому місці. На ділянці розташований цегляний будинок у житловому стані, а також гараж і господарські споруди. Будинок має зручне планування та підійде як для проживання, так і для оновлення під сучасні потреби. На території є власна криниця — постійне джерело води. Ділянка рівна, доглянута, з плодовими молодими деревами. Просторий двір дозволяє облаштувати зону відпочинку, сад. Зручний заїзд, тиха вулиця, комфортне місце для життя. Переваги: -ділянка 20 соток -цегляний будинок -гараж та господарські споруди -фундамент під 2-поверховий будинок + проєкт -закуплені Вагомою перевагою є вже підготовлена база для нового будівництва: є фундамент під двоповерховий будинок та готовий проєкт — ви можете одразу розпочати реалізацію без зайвих витрат часу. будівельні блоки (за окрему плату) -власна криниця -кам’яний величезний погріб (може слугувати укриттям) -власний сад -тиха, спокійна локація Телефонуйте для детальної інформації та перегляду 0974619839, 0935597615
Черкассы
Продам будинок в Кривушах. Поруч хвойний ліс і річка Дніпро. Кременчуг 9
  • 7 комнатная
  • 366 м2
  • 15 соток
85 000 $ Без комиссии
Загальна площа-366,2 кв.м. Житлова площа-160,3 кв.м. В будинку два поверхи та підвальне приміщення. На першому поверсі: велика вітальна з холом, кухня-їдальня, кімната, службове приміщення, пральня, гараж. На другому поверсі: чотири кімнати, ванна кімната. Тераса з внутрішнього боку будинку. Заведена вода, електрика, газ підведений до будинку. Земельна ділянка приватизована, частково огорожена парканом, площа - 0,15га. Відстань до центру Кременчука – 7,5 кілометрів. Продаж без комісії для покупця. Можливий обмін.
Кременчуг
офлайн
Сергій
На сайте с 16 апреля 2020