Без комиссии
1  / 15
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 1
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 2
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 3
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 4
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 5
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 6
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 7
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 8
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 9
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 10
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 11
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 12
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 13
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 14
Продаж однокімнатної квартири в Кременці - фото 15

Продаж однокімнатної квартири в Кременці

Кременец

Пожаловаться
32 000 $
1 107 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2026, ID: 4753612
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 28.9 м2
  • Площадь кухни 15.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество 
Описание
ПРОДАЖ ОДНОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ
( кухня - студія)

БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ

Шукаєте компактну, доглянуту квартиру в Кременці?
Пропонуємо однокімнатну квартиру в Тернопільській області, місто Кременець, район Горбача.
Це затишна квартира загальною площею 29 кв.м — повністю після ремонту, готова до заселення.
По всій площі встановлено теплі підлоги, що забезпечує комфортну температуру в холодну пору року.
Водопостачання та каналізація — центральні, що важливо для стабільності та зручності.
Квартира розташована на другому поверсі — зручний варіант як для сім’ї, так і для оренди.
Локація одна з найкращих у районі: поруч зупинка громадського транспорту, кілька супермаркетів і магазинів, аптеки, школа та дитячі садочки, районна поліклініка — усе, що потрібно для повсякденного життя, в межах пішої доступності.
Якщо вас цікавить практичне житло з економічним опаленням і вигідною локацією, це пропозиція, яку варто розглянути. Для організації перегляду або додаткових питань звертайтесь за телефонами:
ПРОДАЖ БЕЗ МЕБЛІВ
Зв’яжіться з нами, і ми швидко домовимося про огляд.
Обратная связь
Олеся
офлайн