1  / 8
Продаж однокімнатної квартири у готово  будинку за найвигіднішою ціною - фото 1
Продаж однокімнатної квартири у готово  будинку за найвигіднішою ціною - фото 2
Продаж однокімнатної квартири у готово  будинку за найвигіднішою ціною - фото 3
Продаж однокімнатної квартири у готово  будинку за найвигіднішою ціною - фото 4
Продаж однокімнатної квартири у готово  будинку за найвигіднішою ціною - фото 5
Продаж однокімнатної квартири у готово  будинку за найвигіднішою ціною - фото 6
Продаж однокімнатної квартири у готово  будинку за найвигіднішою ціною - фото 7
Продаж однокімнатної квартири у готово  будинку за найвигіднішою ціною - фото 8

Продаж однокімнатної квартири у готово будинку за найвигіднішою ціною

Буча

Пожаловаться
31 500 $
778 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4535364
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40.5 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж великої однокімнатної квартири в місті Буча з ідеальною локацією!
Пропонується до продажу простора та світла 1-кімнатна квартира в новому будинку, який вже введений в експлуатацію.
Локація – одна з найкращих у Бучі: поруч парк, школа, садочок, вокзал, а також зручна транспортна розв’язка, що дозволяє швидко дістатися до Києва та інших районів міста.
Велика площа та зручне планування
Автономне газове опалення
Власний котел — входить у вартість
Комфортний поверх.
Новий, сучасний будинок з чистими під’їздами та якісними комунікаціями.
Тихий та затишний район з усією інфраструктурою поруч.
Обратная связь
valya5696
офлайн