Без комиссии
1  / 20
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 1
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 2
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 3
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 4
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 5
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 6
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 7
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 8
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 9
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 10
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 11
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 12
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 13
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 14
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 15
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 16
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 17
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 18
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 19
Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа - фото 20

Продаж нового будинку 396м2 діл 25 сот ліс Козинка Плюти Конча-Заспа

Плюты

Пожаловаться
750 000 $
1 894 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 июля 2026, ID: 5182574
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 396 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 25 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Охраняемая территория, Гараж, Автоматические ворота 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж нового сучасного будинку з частковим ремонтом в с. Плюти, Конча-Заспа. Загальна площа будинку 396 м2 + крита тераса 100 м. Будинок збудований у 2 поверхи з червоної цегли, утеплений, фасадна штукатурка. Будинок готовий для декоративних робіт та меблювання. Сучасне концептуальне планування, 1 поверх: вітальня з виходом на терасу, кухня з обідньою зоною, 2 санвузоли, кабінет / гостьова спальня, пральна, котельня, літня кухня. 2 поверх: майстер-спальня з санвузлом гардеробною кімнатою та балконом, 4 спальні, 2 санвузли, гардеробна, балкони. На ділянці 25 соток виконано ландшафтний дизайн, вимощені доріжки, освітлення, паркан. Гараж на 2 автомобілі. Комунікації: електрика, септик, свердловина, опалення електро та пілети, підведено до ділянки газ. Автоматичні ворота, асфальтований під'їзд. Власний вихід на р.Козинку, берегоукріплення. Збудовані сусіди. Закрита територія котеджного містечка, охорона. Є дитячий майданчик. Поруч ліс. Найкраще місце для високого рівня життя. Комфортний заїзд зі Старообухівської траси.
Ціна 750 000 у.о. представник власника
Обратная связь
Сергей
офлайн
Похожие объявления
Продаж будинку. Довгинцівський район. Незалежне. Кривой Рог 18
  • Четырехкомнатная
  • 220 м2
  • 10 соток
13 800 $
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж будинку. Село Новотаромське. ( Валове ). Напрямок Кудашівки. Кривой Рог 17
  • Двухкомнатная
  • 70 м2
  • 10 соток
16 800 $ Без комиссии
Село Новотаромське, колишне Валове. Напрямок Кудашівки, турбази, 25 кілометрів від Кривого Рогу. Продаж будинку біля річки, неймовірні краєвиди. Будинок газифікований, вода в будинку. Підходить як для постійного проживання так і для відпочинку ( дачі ). Гарний жилий стан. Новий дах ( металочерепиця ). Металопластикові вікна і труби. Коридо, кухня і велика кімната на 1-му поверсі, і велика жила кімната на мансардному поверсі. Будинок утеплений, пофарбований. Є альтанка з мангалом. Зручності у дворі ( можливо зробити в будинку). 10 сотих землі, город виходить до річки. Село велике , є школа, дитячий садок, магазини, сполучення з містом. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривой Рог 20
  • Четырехкомнатная
  • 150 м2
  • 7 соток
148 000 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
офлайн
Сергей
На сайте с 16 апреля 2020