1  / 1
Продаж нерухомості - фото 1

Продаж нерухомості

Новоукраинка

Пожаловаться
450 000 $
167 $ за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 марта 2026, ID: 4825890
Характеристики
  • Расположение Другое 
  • Общая площадь 2693 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
  • Отопление Другое 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж приміщень у м.Новоукраїнці
Вигідна пропозиція в самому серці міста! Продаж комерційного майнового комплексу.

Шукаєте ідеальне місце для розвитку вашого бізнесу? Пропонуємо комплекс комерційних будівель, розташованих на земельній ділянці загальною площею 2693,9 кв. м., які знаходяться в епіцентрі ділового та торгового життя міста!

Переваги локації:

Центр міста: Максимальна видимість та пішохідний трафік, розвинена інфраструктура та зручність, ліквідність нерухомості – ваш бізнес буде в центрі уваги!
Зручна логістика:
Укрпошта – всього 30 метрів!
Міська Рада 200 метрів
Потік відвідувачів гарантовано.
Характеристики комплекса:

Загальна площа земельної ділянки 2693,9 кв. м.

Комплекс включає кілька різноцільових будівель, що дозволяє вести багатофункціональний бізнес.

Торгівельний центр :
-торгова площа 240 кв.м.
-допоміжна площа: 125 кв.м – ідеально підійде під складські
приміщення, офіси для персоналу або інші потреби.
Приміщення ідеально підійде для магазину, виробництва, офісу.

Торговельний комплекс :
-двоповерхова будівля, загальною площею 1290 кв.м.
(побудована та введена в експлуатацію в 2019 році)

- перший поверх ідеально підійде для кафе, кав’ярні та інші види
діяльності(приміщення з преміум оздобленням, використані
дороговартісні матеріали, ремонт виконано нещодавно , стан-
заходь і працюй!). Приміщення має водопостачання та